پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ممنوعیت تردد در جاده

محور هراز برای تردد شبانه باز می شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: جاده هراز برای اجرای طرح‌های مرمتی و اصلاحی بسته بوده است اما برای تردد شبانه باز می‌شود. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو عباسعلی نجفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران با اعلام این خبر که فردا سه شنبه هم جاده هراز […]

سبحان قالیباف
دوشنبه - ۲۰ آبان ۱۳۹۸

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: جاده هراز برای اجرای طرح‌های مرمتی و اصلاحی بسته بوده است اما برای تردد شبانه باز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

عباسعلی نجفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران با اعلام این خبر که فردا سه شنبه هم جاده هراز از ساعت 8 مسدود می شود، گفت: که این محور برای اجرای کارهای اصلاحی و ترمیمی در محدوده پیچ ابتهاج و ترمیم روشنایی تونل وانا در حوزه استحفاظی راهداری استان مازندران بسته شده است.

وی در این راستا بیان کرد: بسته بودن محور هراز طی امروز و فردا به مدت حدود 9 ساعت و موقتی است و بعد از آن تردد شبانه در آن صورت خواهد گرفت.

وی همچنین از بستن جاده هراز با هماهنگی پلیس راه در روزهای 27 و 28 آبان ماه جاری خبر داد و گفت که در این روزها هم هراز از ساعت 8 بسته می شود و تا ساعت 17 ادامه خواهد یافت.

وی از رانندگانی که در این مدت قصد تردد در جاده هراز را دارند درخواست کرد تا از محورهای جایگزین سوادکوه و کندوان استفاده کنند.

محور هراز 180 کیلومتر مسافت دارد که 105 کیلومتر از این محور در حوزه استحفاظی استان مازندران قرار دارد و 75 کیلومتر در حوزه استحفاظی استان تهران است.

براساس گزارش رسمی تاکنون برای چهارخطه این محور حدود 1400 میلیارد تومان اعتبار هزینه شد و برای تکمیل آن نیز حدود 3 هزار میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

این محور به دلیل نزدیکی به تهران یکی از پرترافیک ترین محورهای کشور محسوب می شود به طوری که روزانه بین 40 تا 60 هزار دستگاه خودرو در آن تردد می شود.

انتهای پیام/ منبع: ایرنا

لزوم به همراه داشتن زنجیر چرخ

جدیدترین محدودیت‌های تردد در جاده‌های کشور

محور هراز از 20 تا 21 آبان ماه مسدود است

بارش باران و برف در محورهای شمالی

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی