بهره برداری از پایانه شهید چراغی

به گفته شهردار منطقه 17 تهران، از پایانه شهید چراغی با مدهای حمل و نقل پاک بهره برداری می شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

محمود کلهری شهردار منطقه 17 در خصوص بهره برداری پایانه شهید چراغی با مُدهای حمل و نقل پاک بیان کرد: ایمنی شهروندان یکی از مهم ترین مولفه ها برای تردد و حمل و نقل در شهر محسوب می‌شود، از همین رو در سال گذشته خط تاکسیرانی برای مسافرانی که از مترو زمزم خارج می شدند، ساخته شد.

این مقام مسئول در منطقه 17 شهر تهران توضیح داد: پس از بررسی های میدانی و کارشناسی، ایجاد پایانه اتوبوسرانی و ساماندهی تاکسی های این محدوده در دستور کار قرار گرفت. بنابراین پایانه جدید با هدف ارتقا ایمنی شهروندان به زودی بهره برداری خواهد شد.

وی در این راستا ادامه داد: پایانه شهید چراغی با مدهای ترافیکی مترو، اتوبوس، تاکسی و دوچرخه سواری یکی از ایمن ترین مراکز حمل و نقل است که به شهروندان امکان دسترسی فرامنطقه ای و درون منطقه ای را به طور ایمن ایجاد می‌کند.

کلهری تصریح کرد: در روز افتتاح 17 پروژه عمرانی مشارکتی منطقه17 مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. مسیر‌های دوچرخه‌‌سواری که با گذر از محور متین وارد بوستان ولایت خواهد شد، تسهیلات لازم برای رفاه شهروندان منطقه ۱۷ و دوچرخه سواری را فراهم می‌آورد.

وی تصریح کرد: علاقه‌مندان به استفاده از دوچرخه با استفاده از گالری مترو به طور مستقیم وارد بوستان ولایت خواهند شد. وی تاکید کرد: این پایانه جز اولین پایانه‌هایی است که از این ظرفیت برخوردار است.

انتهای پیام/ منبع: فارس

عدم سرویس دهی تاکسی های اینترنتی؛ به سازمان تاکسیرانی مربوط نیست

در صورت عدم فعالیت تاکسی ها با شماره 1888 تماس بگیرید

15 درصد از 320 هزار تاکسی موجود در کشور غیر فعال اند

از سال ۹۰ اتوبوسی از سوی دولت به تهران داده نشده است

تهیه کارت اعتباری خرید کالاهای مصرفی برای فعالان حوزه حمل و نقل عمومی

ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!