رشد 46درصدی تصادفات درون شهری

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: میزان تصادفات درون شهری حدود 46 درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ سلیمی رییس پلیس ترافیک شهری راهور ناجا در جلسه تشریح طرح زمستانی پلیس راهور ناجا اظهار کرد: باید یادمان باشد که در حوزه درون شهری در حوزه ۱۷ استان درگیر برف هستیم.

این مقام ارشد راهور در این راستا بیان کرد: ما در ۵۲۷ شهر و شهرستان ۹۸۵ تیم شهری را برای مقابله با شرایط برفی آماده سازی کرده ایم تا اقدامات ترافیکی را انجام دهیم.

وی اشاره کرد: این تیم ها متشکل از ۲۰۰۰ نفر نیروی کادر پلیس راهور است که به صورت شبانه روزی انجام وظیفه خواهند کرد.

تعداد جان باختگان در تصادفات شهری 6 درصد افزایش یافته

رئیس پلیس ترافیک شهری راهور ناجا ادامه داد: در سال گذشته متاسفانه ۶ درصد در تعداد جان باختگان در حوزه تصادفات شهری افزایش را شاهد بودیم اما در تصادفات منجر به جرح ۵ درصد کاهش داشتیم.

سلیمی اشاره کرد: این در حالی است که ۴۶ درصد کل تصادفات در حوزه درون شهری افزایش داشته است.

وی خطاب به افندی زاده نماینده معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: در شهر تهران به خصوص در حوزه منطقه یک شهرداری پلیس راهور تهران از داشتن خودروهای دو دیفرانسیل و تاکتیکی محروم است.

این مقام مسئول تصریح کرد: از شهرداری می خواهیم نسبت به رفع این نیاز گام برداشته و نسبت به تکمیل ناوگان خودرویی پلیس راهور تهران بزرگ قدم بردارند.

رئیس پلیس ترافیک شهری پلیس راهور ناجا گفت: نکته دوم این است که عدم پیش بینی گاردریل های فلکسی بیل بود و این امر باعث شد تا تغییر مسیرها امکان نداشته باشد و نتوانستیم ترافیک را بهتر کنترل کنیم.

سلیمی به ضرورت تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی هم اشاره کرد و گفت این موضوع باعث شده بود تا مردم ناراضی بوده و به سمت استفاده از خودروی شخصی حرکت کنند.

به گفته وی؛ برخی از نقاط در بزرگراه های ما نقاط بحرانی هستند و در بارشهای برف مثل هفته گذشته باعث می شود تا شاهد برفگیر شدن خودروها باشیم.

انتهای پیام/ منبع: فارس

حداکثر سرعت مجاز در معابر مختلف چقدر است؟

توقیف یک دستگاه سمند با 14 میلیون تومان خلافی !

جریمه 200 هزار تومانی برای گردش به چپ یا راست در تقاطع‌های چراغدار

سالانه 1.35 میلیون نفر در جهان بر اثر تصادفات رانندگی کشته می شوند!

ممنوعیت تردد وانت بارها و کامیونت ها در روز اول مهرماه

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!