آغاز تولید انبوه لیموزین آئوروس از سال 2021

شرکتی که برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور کشور روسیه لیموزین ساخت، قرار است تولید انبوه لیموزین آئوروس را از سال 2021 آغاز کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

تولید انبوه خودروهای آئوروس، همان برند داخلی که برای ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه لیموزین ساخته است، از اوایل 2021 آغاز می شود.

این خبر پس از دیدار دنیس مانتوروف، وزیر بازرگانی روسیه از کارخانه فورد سولرز در منطقه خاص اقتصادی آلابوگا در جمهوری تاتارستان توسط وزارت صنعت و بازرگانی این کشور منتشر شد. این خودروها در این کارخانه مونتاژ می‌شوند.

پس از تولید چندین خودروی آزمایشی آئوروس در 2020، انتظار می‌رود تا طی سه ماه اول سال 2021 حدود 360 دستگاه از این خودرو تولید شود.

ظرفیت تولید این کارخانه طبق برنامه تا 2022 تقریبا 5 برابر شده و به بیش از 1700 خودرو می رسد.

این کارخانه بالاخره تا 2024 سالانه بیش از 5200 خودرو تولید خواهد کرد.

در همین راستا وزارت صنعت و بازرگانی روسیه اعلام کرد: سیستم ربات این کارخانه امکان کارهای پیچیده فنی را فراهم می‌کند. ما از فناوری های تولید دیجیتال به علاوه فناوریهای واقعیت مجازی اتوماتیک استفاده می کنیم.

تولید خودروهای جدید ساخت روسیه که بخشی از یک پروژه با عنوان کورتژ هستند، طی مراسم تحلیف ریاست جمهوری پوتین در می 2017 با پرده برداری است یک لیموزین آغاز شد.

این خودرو اولین بار برای مقامات روسیه طراحی شده بود و بعد تصمیم گرفته شد که در بازارهای خارجی و داخلی در اختیار عموم هم گذاشته شود.

علی رغم اینکه بیش از یک سال تا راه‌اندازی تولید انبوه آن باقی مانده، بیش از 600 خودرو با سفارش قبلی برای خودروهای لوکس روسیه ساخته شده است.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم

اردوغان به زودی از نخستین خودرو ملی ترکیه رونمایی می کند

همکاری بوش و بنز برای تولید خودروهای خودران

محبوب ترین خودروهای برقی در فنلاند کدامند؟

پالس های منفی رسانه ای شدن پرونده های تولیدکنندگان برای فعالان اقتصادی

GT-R بدون محدودیت/ با گران قیمت ترین و خاص ترین محصول نیسان آشنا شوید

رنگ خاص مورد علاقه شما برای خودرو چیست؟

فورد و مک دونالد به جنگ مشکلات زیست محیطی می روند/ استفاده از پسماند قهوه برای تولید قطعات خودرو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!