دارندگان محصولات ایران خودرو برای سرویس‌های ادواری به نمایندگی‌های مجاز مراجعه کنند

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو با توجه به افزایش استفاده از قطعات تقلبی، نسبت به مراجعه مشتريان به تعمیرگاه‌های متفرقه هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

با توجه به افزایش موارد استفاده از قطعات غیر استاندارد و تقلبی در برخی تعمیرگاه‌های متفرقه، ايساكو به دارندگان محصولات این گروه صنعتی توصیه کرد، برای انجام سرویس‌های ادواری و تعمیرات خودرو، به نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو مراجعه کنند.

معاون خدمات پس از فروش اين شركت تشریح کرد: متاسفانه در سال‌هاي اخير توليد و توزيع قطعات يدكي غير اصل، بی‌کیفیت و در بسته‌بندي‌هاي تقلبي در بازار به نحوي رواج يافته كه تشخيص اصل بودن قطعات براي مشتريان تقریبا غیرممكن شده و اين در حالي است كه استفاده از اين قطعات علاوه بر تحميل هزينه‌هاي مالي زياد، در بخش اقلام و قطعات ايمني خطرات جاني را نيز براي مشتريان به همراه دارد.

گزارش خودرو

وردینی با اشاره به اين كه حوزه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو همزمان با همکاری با مراجع قانونی در خصوص پایش، نظارت و جمع‌آوری بر محصولاتی که باعث گمراهی و سردرگمی مشتریان این مجموعه می‌شود، به دارندگان محصولات ایران‌خودرو تاكيد كرد :‌ که برای بهره‌مندی از قطعات و خدمات استاندارد و با کیفیت به هنگام تعمیرات و سرویس‌های خودرو، تنها به نمایندگی‌های مجاز این شرکت مراجعه نمايند.

وی در خصوص اقداماتی که طی سال‌های اخیر برای مبارزه با پدیده قاچاق و قطعات تقلبی در شرکت ایساکو انجام شده است به طرح اصالت قطعه اشاره کرد و گفت: در این طرح مصرف‌كنندگان مي‌توانند پس از خريد قطعه، شماره باركد درج شده بر روي بسته‌بندی آن را به شماره 300031 پيامك كرده و بلافاصله پس از ارسال پيامك، از اصالت داشتن و يا نداشتن قطعه از طريق پيام كوتاه آگاه شوند. همچنین این شرکت به منظور جلوگيري از كلاهبرداري و تقلب در بازار قطعات يدكي، نزديك به 5 سال است که با قراردادن لیست و قیمت قطعات در موبایل اپلیکیشن ایساکو، مشتریان را از لوازم یدکی ارائه شده توسط این شرکت، مطلع کرده است.

وی در پایان گفت: حوزه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو به صورت مستمر با برگزاری جلسات، کارگروه‌ها و کمیته‌های مختلف و بررسی نقاط قابل بهبود و به‌روزرسانی رویه‌ها، فرآیندها، ابزار و تجهیزات نمایندگی‌های مجموعه، سعی در ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود دارد.

انتهای پیام/

خدمات پس از فروش، ضامن اعتبار یک برند تجاری است

شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در بین برترین ارائه دهندگان خدمات قرار گرفت

کاهش ارزبری 127 میلیون یورویی با داخلی سازی قطعات محصولات ایران خودرو

ایساکو ابزارهای دقیق را داخلی سازی کرد/ کاهش محدودیت در ارائه خدمات

خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در سراسر کشور در حالت آماده‌باش قرار گرفت

برگزاری بزرگ‌ترین آزمون سراسری حوزه خدمات پس از فروش کشور

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!