استقبال شرکت های داخلی از فراخوان بومی سازی شرکت مترو

مدیرعامل شرکت مترو تهران از فراخوان شرکت مترو برای پیمانکاران جهت حمایت از بومی‌سازی تجهیزات مترو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

علی امام، مدیرعامل شرکت مترو تهران اظهار کرد: از ابتدای سال 1398 کمیته ای به نام ساخت داخل با هدف تکیه بر توانمندی شرکت‌های ایرانی جهت تامین نیازمندی‌های سخت افزاری خطوط و ایستگاه‌های مترو ، در شرکت راه آهن شهری تهران و حومه راه اندازی شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه برنامه‌ها و تصمیم‌های این کمیته توسط هیات مدیره شرکت به طور دقیق رصد می‌شود، عنوان کرد: وظیفه اصلی کمیته ساخت داخل، شناخت و انتخاب پیمانکاران واجد شرایطی است که ضمن رعایت استانداردها ی مورد تایید شرکت مترو ، بتوانند تجهیزاتی همانند قطعات واگن ، آسانسور، پله برقی را با بهترین کیفیت ممکن و هزینه‌ای قابل قبول از محل تولید داخل تامین کنند.

گزارش خودرو

امام با اشاره به این که هیأت مدیره شرکت مترو بر سرعت بخشیدن در بهره گیری از توان شرکت‌های داخلی تاکید دارد،گفت: خوشبختانه فراخوان این کمیته به شرکت های داخلی، با استقبال خوبی مواجه شده است.

وی تاکید کرد: ماموریت اصلی کمیته ساخت داخل، بومی سازی تجهیزات مترو در شرایط سخت تحریم‌های بین المللی است .فعالیت‌های این کمیته قرار است منجر به کاهش هزینه تامین تجهیزات و قطعات، ارتقا توان و ظرفیت شرکت‌های داخلی و حمایت از ساخت داخل شود.

انتهای پیام/ منبع: فارس

پای مترو بالاخره به شهر هشتگرد باز شد/ حمل و نقل؛ عامل اصلی توسعه و جذب جمعیت شهرهاست

میزان خرابی پله برقی ایستگاه های مترو زیاد نیست

تمامی ایستگاه های مترو به پله برقی مجهز می شوند

دوچرخه سواران با مترو هم می توانند سفر کنند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!