پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

وزیر کار و رفاه اجتماعی

سومین جایزه مسوولیت اجتماعی به “اورند پیشرو” رسید

شرکت اروند پیشرو موفق به دریافت جایزه مسئولیت اجتماعی شد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو بر اساس ارزیابی انجام شده در فرآیند سومین جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری، شرکت اورند پیشرو توانست از میان ۱۰۰ شرکت مورد ارزیابی، خود را در میان 8 شرکتی که لوح سرآمدی مسوولیت اجتماعی و پایداری را دریافت کرده […]

سبحان قالیباف
چهارشنبه - ۲۵ دی ۱۳۹۸

شرکت اروند پیشرو موفق به دریافت جایزه مسئولیت اجتماعی شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بر اساس ارزیابی انجام شده در فرآیند سومین جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری، شرکت اورند پیشرو توانست از میان ۱۰۰ شرکت مورد ارزیابی، خود را در میان 8 شرکتی که لوح سرآمدی مسوولیت اجتماعی و پایداری را دریافت کرده اند قرار دهد و پس از بررسی کمیته داوران و بر اساس شاخص های استاندارد، امتیاز و شایستگی لازم را جهت دریافت لوح مسوولیت اجتماعی برای دومین مرتبه کسب کند.

این همایش در مرکز همایش های تلاش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی محمد شریعتمداری و صدها شرکت معتبر از سراسر ایران شب گذشته برگزار شد.

این در حالیست که هیاتی متشکل از مدیران و کارشناسان شرکت هلدینگ رایزکو و اورند پیشرو در این مراسم حضور داشته و این جایزه توسط وزیر کار و رفاه اجتماعی آقای شریعتمداری به احمدرضا صمدی، مدیرعامل هلدینگ رایزکو، اهدا شد.

اورند پیشرو یکی از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ رایزکو است که در زمینه تولید قطعات خودرو فعالیت می کند.

انتهای پیام/

حضور گروه بهمن، كروز و رايزكو در مراسم تشییع سردار شهید سلیمانی

قطعه سازان؛ ظرفیتی مغفول مانده در کشور

تنها راه دستیابی به توسعه تولید داخل استفاده از فرهنگ همدلی بسیج است

استقبال مردم از غرفه کروز و رايزكو در سالن ۳۵ نمايشگاه بين المللي

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی