پيش فروش محصولات مطابق با برنامه توليد انجام می شود

مديرعامل ايران خودرو اظهار كرد:‌ اين شركت با برنامه‌ريزي اصولي در همكاري با زنجيره تامين و حمايت هاي وزارت صمت، موفق به افزايش شمارگان توليد شد و توانست در چند ماهه اخير روند تحويل خودرو به مشتريان را بهبود بخشد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرشاد مقيمي مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در نشست با مديران ارشد ايران خودرو موفقيت هاي حاصل شده را نتيجه تلاش شبانه روز كارگران خط توليد در روزهاي سرد زمستاني دانست و گفت: كارگران در روزهاي تعطيل از جان مايه گذاشتند تا چرخ توليد بهتر از گذشته به حركت خود ادامه دهد.

وي با اشاره به توليد روزانه 2 هزار و 500 دستگاه خودرو در اين خودروساز اشاره كرد: هدف توليد در بهمن و اسفندماه سال جاري، 120 هزار دستگاه انواع خودرو است كه با تحقق آن به بخش عمده اي از تعهدات خود به مشتريان عمل خواهيم كرد.

مقيمي افزود: ‌با روند افزايش توليد و تحويل، تمامي تعهدات معوق ايران خودرو به مشتريان تا ارديبهشت ماه سال آينده به روز خواهد شد.

وي تصريح كرد: تارسيدن به اهداف توليد و تامين نياز مشتريان جمعه ها تعطيل نيست.

مديرعامل ايران خودرو اضافه كرد: اجازه ورود قطعات بي‌كيفيت به بهانه افزايش شمارگان توليد به خطوط توليد را نخواهم داد .

مديرعامل ايران خودرو، ‌رمز موفقيت اين شركت در چند ماه اخير را تفكر جهادي، همدلي بين سازندگان قطعات و خودروساز عنوان كرد و گفت: ‌امروز مشتريان اطمينان دارند كه خودرو توليد مي‌شود و قطعا خودروهاي خود را تحويل خواهند گرفت،‌ هرچند ممكن است با تاخير زماني اين اقدام صورت گيرد و ما همواره بابت آن عذرخواه مردم هستيم.

وي با اشاره به اين كه تصوير ذهني ايران خودرو نزد جامعه به دليل تاخير در اجراي تعهدات به مشتريان خدشه دار شده تاكيد كرد:‌ مجوز پيش فروش محصولي را كه توانايي توليد آن را نداريم، نخواهم داد.

مديرعامل ايران خودرو افزود:‌ نهضت داخلي‌سازي قطعات با جديت دنبال مي‌شود و تاكنون 50 قطعه از محصولات ايران خودرو توسط سازندگان داخلي، بومي سازي شده است و اين روند حتي با برداشتن تحريم‌ها تداوم خواهد داشت.

وي درخصوص شفاف‌سازي در پرداخت‌ به قطعه‌سازان گفت: با ايجاد همدلي بين دو انجمن قطعه ساز، آرامش به زنجيره تامين بازگشته و قطعه‌سازان هم سهم مهمي در افزايش شمارگان توليد داشته‌اند و نبايد به هم‌گرايي و هم‌افزايي ايجادشده خدشه‌اي وارد شود.

مقيمي با اشاره به دستيابي به ركورد توليد دو هزارو 557 دستگاه خودرو در آخرين روز ماه گذشته (30 دي ماه) بیان كرد: ‌از تمامي كارگران خطوط توليد، زنجيره تامين و كساني كه در اين افزايش توليد نقش آفريني كرده اند قدرداني مي‌كنم، براي رسيدن به موفقيت‌هاي بيش‌تر بايد جهادي فكر و عمل كنيم.

انتهای پیام/

اهم اقدامات و دستاوردهای گروه صنعتی ایران خودرو از زمان انتصاب مدیرعامل جدید تشریح شد

صنعت خودرو در دوران بدنسازی است/ رکورددار؛ باز هم رکورد زد

ركورد توليد در ايران‌خودرو شكسته شد

ایران خودرو مَثَل ((خواستن توانستن است)) را عملی کرد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!