تیگو5 ، کراس اووری ایرانی پسند از مدیران خودرو

تیگو 5 مدیران خودرو، محصول با کیفیتی که این روزها در کلاس خودروهای شاسی بلند می تواند گذینه مناسبی برای خانواده های ایرانی به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بازار خودروی ایران بعد از تحریم ها با 2 مشکل اصلی مواجه شد، خروج بسیاری از برندها و مدلها از بازار ایران و بحث خدمات پس از فروش این خودروها بود.

به همین دلیل خودروهایی که تولید آنها متوقف نشد و تعداد زیادی از آن تولید شده بود از عملکرد مناسبی برخوردار بودند و از دید مشتری از ارزش ویژه ایی بهره مند شدند. این خودروها، از جمله اتومبیل هایی بودند که جایگاه خود را در بازار پیدا کرده اند.

یکی از این خودروها تیگو5 شرکت مدیران خودرو بود. خودرویی که در تمام نقاط ایران محبوب واقع شده است.

طراحی ساده و شکیل این خودرو در کنار اتاق جادار و ابعاد بزرگ، یکی از ویژگی های مشتری پسند آن است.

اتاق سنگین این خودرو حس ایمنی و استحکام بالا را به سرنشینان القا می کند و آزمایش تست تصادف آن در چین و موسسه معتبر IDIADA اسپانیا حکایت از یک خودرو مستحکم دارد که در نهایت منجر به دریافت 5 امتیاز کامل ایمنی شد.

شرکت مدیران خودرو با داشتن شبکه نمایندگی های گسترده در کل کشور ، حتی شهرهای کوچک خیال دارندگان این خودرو را از بابت خدمات پس از فروش کاملا آسوده کرده است.

از سوی دیگر مزیت اصلی این شرکت توان تولید در شرایط فعلی و تحویل فوری محصول در کنار شرایط منعطف اقساطی است که یک شرایط خاص و منحصر به فرد برای خریداران به وجود می آورد.

گزارش خودرو

پیشرانه 2 لیتری تیگو5 برای ایرانیان کاملا آشنا هست و در طول این سالها بر روی محصولات مدیران خودرو به خوبی آزمایش دوام خود را نشان داد و در نهایت با تغییرات لازم و به روز کردن آن بر روی تیگو5 نصب گردید.

از سوی دیگر می توان به برخی از امکانات ایمنی این خودرو مانند ایربگهای جانبی ، در کنار سیستم پایداری الکتریکی ، کنترل ضد لغزش ، کنترل در سر بالایی و کمکی ترمز ای بی اس ، میتوان اشاره کرد.

با ورود به تیگو5 اولین چیزی که جلب توجه می کند مانیتور 10 اینچی لمسی آن است که فضای کلاسیک داخل خودرو را کمی مدرن کرده و بسیاری از تنطیمات خودرو از روی این صفحه انجام می شود.

سیستم روشن شدن و ورود بدون کلید ، گرمکن صندلی های جلو ، صندلی راننده برقی ، گرمکن آینه های جانبی ، باز و بست شدن برقی آینه های جانبی ، دوربین داینامیک عقب خودرو ، سیستم کنترل فشار باد تایرها مجموعه ایی مناسب از امکانات رفاهی را برای این خودرو به وجود آورده است.

از سوی دیگر فضای اتاق مناسب و دلباز ، صندلی های مناسب و فضای حمل بار بزرگ و جادار ، از تیگو5 یک شاسی بلند مطلوب خانوادگی را می سازد.

5 سال یا 150.000 کیلومتر گارانتی در کنار 2 سال یا 6 نوبت سرویس رایگان ، اطمینان شما را به لحاظ کیفیت و خدمات مناسب جلب خواهد کرد.

می توان گفت تیگو5 یک کراس اوور مناسب با طراحی کلاسیک و خانوادگی است که با سلیقه و نیاز ایرانیان کاملا سازگار است. از همین رو تا کنون نزدیک 40000 دستگاه از آن در اقصی نقاط ایران به فروش رفته است.

انتهای پیام/

تیگو 5 ، شاسی بلند مناسب برای خانواده های ایرانی

فروش نقدی تیگو 5 ویژه تیر ماه اعلام می شود

4 امین سال حضور چری تیگو 5 در بازار ایران

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!