اعلام شرایط پیش فروش جک S3 و J4 همزمان با معرفی پایگاه فروش آنلاین کرمان موتور (بهمن 98)

شرکت کرمان موتور نماینده رسمی خودروهای جک و لیفان، همزمان با معرفی پایگاه فروش اینترنتی (فروش خودرو به صورت آنلاین) ، پیش فروش نقدی و اعتباری خودروهای جک S3 و جک J4 را ویژه بهمن ماه 98 اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رسمی جوان خودرو

جک S3

جزییات پیش فروش نقدی و اعتباری جک S3

در این شرایط فروش که به تازگی توسط کرمان موتور اعلام شده، خودروی جک S3 با 2 نوع پیش فروش نقدی و اعتباری به فروش می رسد. قیمت قطعی جک S3 در این طرح فروش 217 میلیون و 500 هزار تومان اعلام شده است. در پیش فروش اعتباری، این خودرو با پیش پرداخت 65 میلیون و 250 هزار تومان و با قیمت قطعی به فروش می رسد. همچنین تخفیف 10 میلیون ریالی هم در پیش فروش اعتباری در نظر گرفته شده و خودرو در دی ماه 99 به مشتری تحویل می شود.

همچنین کرمان موتور برای جک S3 پیش فروش نقدی هم در نظر گرفته است. در این نوع فروش هم خودرو با قیمت قطعی و با پیش پرداخت نقدی 87 میلیون تومان عرضه می شود. این در حالی است که تخفیف در نظر گرفته شده در پیش فروش نقدی، 30 میلیون ریال است. با انتخاب این شرایط فروش، می توانید جک S3 خود را در دی ماه 99 تحویل بگیرید.

جک J4

جزییات پیش فروش نقدی و اعتباری جک J4

کرمان موتور خودروی جک J4 را با قیمت پایه 156 میلیون و 500 هزار تومان عرضه کرده است. در پیش فروش نقدی جک J4 ، این خودرو با پیش پرداخت 61 میلیون و 35 هزار تومانی، با قیمت قطعی و تخفیف 20 میلیون ریالی در آذر ماه 99 به دست مشتری می رسد. همچنین خریدار می تواند در این پیش فروش نقدی پرداخت اولیه 78 میلیون و 250 هزار تومانی را هم انتخاب کند. در این حالت هم خودرو با قیمت قطعی در آذر ماه 99 تحویل می شود. اما تخفیف در این نوع پیش فروش 30 میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

کرمان موتور جک J4 را با پیش فروش اعتباری با پیش پرداخت 46 میلیون و 950 هزار تومان هم عرضه می کند. در این نوع فروش، تخفیف 10 میلیون ریالی به مشتری تعلق می گیرد و خودرو با قیمت قطعی و در آذر ماه 99 تحویل داده می شود.

مصرف سوخت خودروهای اتوماتیک بیشتر است یا دنده ای؟! +معرفی یک خودروی اتوماتیک اقتصادی در بازار ایران

کوپا نیوفیس هم وارد بازار می شود + قیمت

امکان ثبت نام ((اینترنتی)) جک S3 و J4

طرح بازدید زمستانه KTL برای هیوندای سواران

لُژ خانوادگی/ از هیوندای آزرا جدید بیشتر بدانید

بازار گرم شاسی بلندها در سرمای رکود/ هیوندای سانتافه بخریم یا نیسان ایکس تریل؟

جنگ یک کُره/ با بودجه 250 تا 300 میلیونی، سراتو آپشنال بخریم یا اکسنت کرمان موتور؟

چه کسی رفته چه کسی مانده؟/ نگاهی به وضعیت فعالیت خودروسازان چینی در ایران

پنجه در پنجه!/ جک S5 بخریم یا چری تیگو5 ؟

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!