طرح امداد فجر 98 در دستور کار امداد خودرو کرمان موتور قرار گرفت

محمدرضا محمودی معاون امداد خودرو شرکت کرمان موتور ضمن تشکر از مشتریان محترم محصولات کرمان موتور بابت مشارکت در طرح هوای پاک طی ماه گذشته ، با توجه به پیش‌بینی افزایش تعداد مسافرت‌های استانی به مناسبت تعطیلات پایان هفته جاری از اجرای طرح آماده باش پایگاه های امدادی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

طرح امداد فجر 98 با هدف خدمات رسانی امداد و پوشش دهی جاده های برون شهری در سراسر کشور به ویژه در استان‌های با حجم مسافرت بالا از تاریخ 22 الی 25 بهمن ماه 1398 برگزار خواهد گردید.

با توجه به اهمیت رعایت نکات ایمنی و انجام سرویس های دوره‌ای پیش از سفر ، معاون امداد خودرو شرکت کرمان موتور اظهار کرد: مشتریان محصولات کرمان موتور می توانند با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز در سطح کشور از سلامت وضعیت خودرو خود اطمینان حاصل نمایند.

گزارش خودرو

وی بیان کرد: مشتریان ما با شماره گیری 42724-021 می توانند از خدمات 24 ساعته امداد خودرو در سراسر کشور استفاده نمایند. پاسخگویی و مشاوره های فنی در خصوص نحوه کارکرد عملگرها و تجهیزات محصولات کرمان موتور از مهمترین خدمات قابل ارائه مرکز تماس امداد خودرو می باشد. همچنین به منظور جلب رضایت مشتریان ، قابل ذکر است که تعرفه های امداد خودرو کرمان موتور طی سال جاری افزایش نیافته است.

در پایان محمودی به مشتریان محصولات کرمان موتور توصیه کرد: که از اطمینان به امدادهای متفرقه و افراد سودجو خودداری نمایند چرا اين خودروبرها علاوه بر حمل خودروها به شيوه هاي نادرست و غيراصولي و دريافت هزينه‌هاي نامتعارف، آنها را به تعميرگاه هاي ناشناس و متفرقه معرفي مي كنند كه اغلب نارضايتي امدادخواهان را در پی دارد. وی عنوان نمود که کارشناسان مرکز تماس امداد خوردو کرمان موتور از زمان تماس تا پذیرش خودرو در نمایندگی های مجاز آخرین وضعیت خودرو را پیگیری و با امداد خواه در تماس است.

انتهای پیام/

طرح هوای پاک 98 ویژه محصولات جک تمدید شد

طرح هوای پاک شرکت کرمان موتور در زمستان 98

پیام تسلیت مدیرعامل کرمان موتور

شرایط فروش جک S5 اعلام شد

شرایط فروش ویژه محصولات جک بزودی اعلام می شود

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

نظر شما !!