حضور کروز در نمایشگاه بین المللی موتور تهران

کروز در نمایشگاه بین المللی موتور تهران از سه شنبه 29 بهمن ماه ۹۸ به مدت سه روز فعالیت ها و توانمندی های خود را به نمایش می‌گذارد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت صنایع تولیدی کروز به منظور عرضه محصولات جدید، افزایش سطح داخلی سازی قطعات، نمایش محصولات بومی سازی شده و کمک به رونق تولید در هشتمین نمایشگاه بین المللی موتور تهران و یازدهمین همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت حضور خواهد یافت.

امروزه تقاضای روز افزون استفاده از وسایل نقلیه، منابع محدود سوخت¬ های فسیلی و افزایش آلاینده¬ های زیست محیطی موجب شده تا کروز تلاش¬ های گسترده ¬ای در عرصة بهبود عملکرد قوای محرکه و موتورهای درونسوز انجام دهد.

این شرکت به منظور ارتقاء عملکرد و بهبود مشخصه های زیست محیطی موتورهای درونسوز با همت مهندسان و متخصصان خود و دانشگاه های کشور تلاش هایی جهت بکارگیری دانش های نوین و فناوری های پیشرفته در حوزة موتورهای درونسوز انجام داده است.

کروز در این نمایشگاه محصولات و قطعات پیشرفته تولیدی خود را که در راستای فناوری های ارزبر صنعت موتور بومی سازی کرده است، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار مي‌دهد.

کروز در هشتمین نمایشگاه بین المللی موتور تهران از 29 بهمن لغایت 1 اسفند ماه سال جاری به مدت 3 روز در سالن شرکت ساپکو پذیرای علاقه مندان این صنعت خواهد بود. بازدیدکندگان می توانند در 2 روز نخست این نمایشگاه از ساعت 8 الی 18 و در روز پایانی از ساعت 8 الی 12 به غرفه ی این شرکت مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

گام های موثر کروز منجر به داخلی سازی بسیاری از قطعات حساس در کشور شده است

کروز و رایزکو در داخلی سازی پیشتاز هستند

حضور کروز در نخستین رویداد فن‌آورانه برای کمک به افزایش سطح بومی سازی قطعات خودرو

گروه قطعه سازی کروز لوح زرین شرکت نوآور محصول برتر ایرانی را دریافت کرد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!