متهم انتقال ویروس کرونا کیست؟

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری بیان کرد: اتهام ورود ویروس کرونا توسط یک ایرلاین داخلی و سازمان هواپیمایی کشوری در فضای مجازی غیرکارشناسی و غیرمنصفانه است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار کرد: در مواقع حساس و مهمی چون شیوع ویروس کرونا، نه سازمان هواپیمایی کشوری تصمیم گیر بلامنازع است و نه هیچ ایرلاینی اجازه پرواز پیدا می‌کند.

وی در این راستا اشاره کرد: علی رغم صدور اطلاعیه‌های متعدد در خصوص تعلیق پروازها به چین و اینکه هیچ پرواز مسافری به آن کشور انجام نمی‌شود، بارها شاهد مسائلی چون ادامه پروازهای ایرلاین های ایرانی و اتهام ورود ویروس کرونا توسط این شرکت در فضای مجازی بوده‌ایم؛ حال آنکه به روشنی گفته شده است که پس از جلسه راهکارهای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و تصمیم در خصوص تعلیق پروازها، بر اساس تصمیم مسئولان، تکالیفی بر عهده سازمان هواپیمایی کشوری گذاشته شده که از جمله آن، بازگرداندن دانشجویان و اتباع ایرانی و انجام چند پرواز باری آن هم با تصمیم و نظارت وزارت بهداشت و با رعایت کلیه اقدامات پیشگیرانه بر اساس دستورالعمل و نظارت دقیق بهداشتی بوده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: اینکه در تعبیر و تفسیرها و در بعضی فضاهای رسانه‌ای، اهمیتی به بازگرداندن دانشجویان و اتباع ایرانی شده و این امر به کلی نادیده گرفته می‌شود، جای سوال دارد.

وی افزود: با اینکه اظهارنظرهای پزشکی در حیطه وزارت بهداشت و تصمیمات آن مجموعه است؛ همانطور که مکرراً توصیه شده است برای دوری از قضاوت‌های نادرست، اخبار و اطلاعات را باید از منابع مربوطه دنبال کرده و لازم است تاکید شود ایرلاین های ایرانی تاکنون در چارچوب تصمیمات دولت و وزارت بهداشت و نهایتاً سازمان هواپیمایی کشوری عمل کرده‌اند و نظارت‌های صورت گرفته نیز بر اساس دستورالعمل‌های تعیین شده بوده است.

انتهای پیام/

اقدام غیر حرفه ای یک خبرگزاری اوکراینی/ دیگر هیچ سندی به اوکراینی ها ارائه نمی کنیم

نتیجه علت وقوع حادثه پرواز تهران- ماهشهر به صورت عمومی اعلام می شود

آسمان ایران کوتاه ترین مسیر پروازی است/ از سرگیری پروازهای خارجی عبوری از ایران

سورپرایز وزیر ارتباطات باید از سازمان هواپیمایی مجوز دریافت کند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!