کاهش 90 درصدی پروازهای لوفت هانزا

شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا اعلام کرد: ۹۰% از پروازهای خود را به مقاصد بین المللی مختلف در سراسر جهان کاهش می دهد و تنها ۲۰ درصد از ظرفیت پروازهای کوتاه برد در میان کشورهای اروپایی خود را ادامه خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت هواپیمایی لوفتهانزای آلمان با انتشار بیانیه ای جدید اعلام کرده است که تحت تاثیر گسترده ویروس کرونا، ۹۰% از پروازهای خود را به مقاصد بین المللی مختلف در سراسر جهان کاهش می دهد و تنها ۲۰ درصد از ظرفیت پروازهای کوتاه برد در میان کشورهای اروپایی خود را ادامه خواهد داد.

بر اساس گزارش رویترز، این ایرلاین همچنین از تداوم فعالیت پروازهای باری خود طبق روال عادی و همیشگی خبر داده است.

گزارش خودرو

همزمان با شیوع گسترده ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان بسیاری از ایرلاین‌ها به منظور جلوگیری از انتشار بیشتر این ویروس و همچنین حفظ سلامت و بهداشت جامعه، پروازهای خود به مناطق گسترده‌ای از جهان که هم اکنون با کرونا به شدت درگیرند، را تا اطلاع ثانوی لغو کرده و به حالت تعلیق درآورده اند.

همین لغو پروازها موجب شده که شرکت‌های هواپیمایی ضرر و زیان های مالی گسترده‌ای را متحمل شوند و بسیاری از خطوط هوایی پرتردد و درآمدزایی آنها به حالت غیرفعال تغییر حالت دهد. بسیاری از هواپیماها نیز هم اکنون در فرودگاه های بزرگ و پر تردد جهان زمین گیر شده اند.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

کرونا ایرباس را زمین گیر کرد

آشنایی با هواپیمای بوئینگ 757 قبل از خرید بلیط هواپیما

آخرین وضعیت صنعت هوانوردی کشور در پی شیوع ویروس کرونا/ چگونگی حمایت از کسب و کارهای هوایی

سهام ایرلاین های خارجی در خطر زمین گیری

تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!