راهبردهاي كلان ايران خودرو براي تحقق جهش تولید ترسيم شد

گروه صنعتي ايران خودرو راهبردهاي كلان خود را براي تحقق شعار جهش توليد، برمبناي جهاد در تامين،‌ همت در توليد و شتاب در تحويل ترسيم كرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

این گروه صنعتی در تاسی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در نخستین سخنان سال 1399، اهتمام خود را به کار خواهد بست تا گام‌های موثری در تحقق شعار سال، «جهش تولید» برداشته شود.

گروه صنعتی ایران خودرو وظیفه خود می‌داند در تبعیت از سیاست‌های کلی حاکم بر نظام مقدس جمهوری اسلامی، در سایه حمایت‌ها و رهنمودهای دولتی و همچنین با اتکال به توان مهندسی و ظرفیت دانشی و تولیدی خود، در آنچه مسئولیت بخش تولید و صنعت است، پیشگام بوده و اقدام کند.

برنامه‌های اين گروه صنعتي برای عملیاتی شدن راهبرد جهاد در تامين در راستای تحقق جهش توليد شامل تامين نقدينگي و ارز مورد نياز، تامين مواد اوليه، قطعات و مجموعه‌ها با كيفيت مناسب در زمان بندي مشخص (توليد بدون كسري) و به قيمت عادلانه، تامين خدمات پس از فروش متناسب با نياز مشتري و اعلام و درخواست سياست‌ها،‌ مقرارات و قوانين پشتيبان توليد است.

گزارش خودرو

ارتقای بهروري در تمامي زمينه‌ها شامل منابع انساني، سرمايه، انرژي، تحقق برنامه‌های توليد، تحقق برنامه های طراحي و توسعه محصولات و ارتقاي كيفي محصولات توليد شده، از مهم‌ترين برنامه‌هاي اجرایی راهبرد همت در توليد خواهد بود.

گروه صنعتي ايران خودرو براي تحقق شعار جهش توليد، برنامه هايی درحوزه شتاب در تحویل نیز تدارك ديده است كه از جمله مي‌توان به جهش در صادرات، تحريك تقاضا، كاهش ماندگاري خودروها،‌ تحويل تعهدات معوقه طي سه ماهه اول سال جاري و تسریع در فرآیند لجستیک، اشاره كرد.

اين گروه صنعتي همچنین در تلاش است، با استفاده از تمام ظرفيت‌هاي علمي، نخبگان جامعه، شركت‌های دانش بنيان و قطعه سازان، توليد خودرو با نشان ايراني را در سال جهش توليد توسعه دهد.

انتهای پیام/

استقبال مشتریان از خدمات غیرحضوری ایران‌خودرو

کاهش 151 میلیون یورویی ارزبری با داخلی‌سازی 103 قطعه در سال 99

کپی یا اصل؟/ بررسی داشبورد خودروهای ایرانی

هدف‌گذاری تولید 600 هزار دستگاه خودرو در سال99

تعمیرگاه تخصصی بهنام عوارض تهران آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!