پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

قطار برون شهری

اعمال طرح فاصله گذاری اجتماعی در قطار های رجا

شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد: در راستای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، طرح فاصله گذاری به شیوه جدید در قطارهای رجا اجرایی و اعمال می‌شود. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد: به منظور حفظ سلامت و آسایش مسافران و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، […]

سبحان قالیباف
سه شنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد: در راستای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، طرح فاصله گذاری به شیوه جدید در قطارهای رجا اجرایی و اعمال می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد: به منظور حفظ سلامت و آسایش مسافران و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، طرح فاصله گذاری به شیوه جدید در قطارهای رجا اجرایی و اعمال می‌شود.

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا اظهار کرد: در این طرح علاوه بر انجام کلیه تمهیدات بهداشتی لازم در خصوص ضدعفونی کردن قطارها و استفاده از ملزومات با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی؛ در هر کوپه حداکثر دو نفر (و یا اعضای یک خانواده) حضور خواهد داشت.

رضا عصاری گفت: این فاصله گذاری به صورت خودکار هنگام خرید بلیت از طریق درگاه‌های مختلف اعمال شده و هیچ هزینه اضافه‌ای بابت صندلی‌های خالی از مسافران دریافت نمی‌شود.

وی بیان کرد: متقاضیان سفر با قطارهای رجا می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با سامانه ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق تلفن ١۵٣٩ (به صورت شبانه روزی و از سراسر کشور) تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/ منبع: مهر

آغاز ساخت مترو پردیس در سال جدید

آغاز پیش فروش بلیت قطار اربعین از 21 مهر ماه

میانگین سن واگن ها 25 سال است / لزوم اجرای کامل قراردادهای خارجی

خط آهن چابهار – زاهدان تا پایان سال 1400 تکمیل می شود

ایستگاه مترو مولوی طی هفته آتی افتتاح می شود

بهره برداری از 6 ایستگاه خط 6 مترو تهران در نیمه نخست سال جاری

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی