دوره نقاهت صنعت هواپیمایی بیش از یکسال زمان میبرد

براساس پیش بینی مدیر عامل شرکت هواپیمایی، وضعیت صنعت هواپیمایی جهان حداقل در مدت 6 تا 12 ماه آینده به سطح قبل از شیوع ویروس کرونا باز نخواهد گشت.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

گری کلی، مدیر عامل شرکت هواپیمایی ساوث وست ایرلایننز روز گذشته پیش بینی کرد که وضعیت صنعت هواپیمایی جهان حداقل در مدت 6 تا 12 ماه آینده به سطح قبل از شیوع ویروس کرونا باز نخواهد گشت.

بیماری همه گیر کووید- 19 سفرهای هوایی را متوقف کرده و منجر به لغو تعداد بی‌سابقه پروازها در سطح جهان شده و همچنین شرکت‌های هواپیمایی را مجبور به اعلام خسارات سنگین خود کرده است.

ماه گذشته، خطوط هوایی ساوث وست نخستین ضرر سه ماهه خود را در 9 سال گذشته اعلام کرد و هشدار داد که هیچ افزایش خاصی در تعداد سفرهای هوایی در سه ماهه دوم وجود نخواهد داشت.

گزارش خودرو

کلی در ویدئویی که در وب سایت ساوث وست منتشر شد، اعلام کرد که این شرکت هواپیمایی به کارکنان خود گزینه‌هایی برای ادامه همکاری پیشنهاد کرده است تا بتوانند از میان مرخصی بدون حقوق و یا بسته‌های قطع همکاری داوطلبانه حق انتخاب داشته باشند.

کلی افزود: حدود 21٪ از نیروی کار فعال این شرکت داوطلب شده‌اند تا به نوعی مشمول برنامه مرخصی یا کاهش پرداخت دستمز شوند.

این شرکت هواپیمایی در حدود 3.3 میلیارد دلار کمک مالی از دولت گرفته است تا بتواند حقوق و دستمزد کارکنان خود را پرداخت کند و اعلام کرده بود که در نظر دارد از بین گزینه‌های دریافت نقدینگی، برای دریافت وام 2.8 میلیارد دلاری ضمانت شده دولتی تحت بسته محرک اقتصادی معروف به قانون CARES اقدام کند.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم

ترافیک هوایی دیگر به ظرفیت قبلی خود یعنی 100 درصد نخواهد رسید

ایرلاین ها در سراسر دنیا تا سال 2023 نمی توانند قد راست کنند

تعدیل نیرو در دستور کار ایرفرانس و کی ال ام

ترافیک هوایی 1.2 میلیارد افت خواهد کرد

تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!