تعطیلی کارخانه های مرسدس بنز در آمریکا تمدید شد

شرکت دایملر به عنوان شرکت مادر مرسدس بنز روز جمعه با انتشار بیانیه ای از تمدید تعطیلی و توقف خطوط تولید کارخانه های خود در آلابامای آمریکا خبر داده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

دایملر به عنوان شرکت مادر مرسدس بنز ، روز جمعه با انتشار بیانیه ای از تمدید تعطیلی و توقف خطوط تولید کارخانه خودروهای خود در آلابامای آمریکا که قرار بود در هفته آینده آغاز به کار کند، خبر داده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ به نقل از رویترز، این خودروساز آلمانی که سهم بزرگی از میزان فروش خودروهای مرسدس بنز در بازار ایالات متحده آمریکا را به خود اختصاص داده است، علت عدم بازگشایی کارخانه خود در این کشور را تمدید تعطیلی کارخانه های قطعه سازی در مکزیک اعلام کرده است.

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

کارخانه‌های این شرکت نیز که همچون بسیاری دیگر از خودروسازان در سراسر جهان تحت تاثیر شیوع گسترده و بحران پاندمی ویروس کرونا از حدوداً دو ماه پیش یعنی مارس ۲۰۲۰ تعطیل و تمامی فعالیت‌های آنها متوقف شده بود، قرار بود از هفته آینده تولید و فعالیت خود را از سر بگیرند.

روز گذشته خبری در رویترز منتشر شد که حاکی از تمدید تعطیلی و توقف خطوط تولید کارخانه های خودرو سازی و قطعه سازی در مکزیک به علت روند صعودی ابتلای شهروندان این کشور به ویروس کرونا بود.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

عاقبت فرار از مدرسه/ ‎ملاقات با یک هات‌راد آلمانی در قلب آمریکا

افت 70 درصدی سود دایملر در پی شیوع ویروس کرونا

گذشته در دل آینده/ چرا خودرو تا 50 سال دیگر از بین نخواهد رفت؟

ولوو و دایملر برای تولید نوعی نیرو محرکه خودروهای سنگین دست همکاری به یکدیگر دادند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!