ثبت نام 38 هزار و 365 نفر در سامانه گازسوز کردن خودروهای عمومی

مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ثبت نام 38 هزار و  365 نفر در سامانه گازسوز کردن خودروهای عمومی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

حسین باقری مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از ثبت نام ۳۸ هزار و ۳۶۵ نفر در سامانه گازسوز کردن خودروهای عمومی خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۵ هزار و ۱۱۲ نفر خارج از طرح بوده اند.

وی با بیان اینکه ثبت نام رسمی در سامانه جدید از روز چهارشنبه آغاز شده است، ‌ادامه داد: در این مدت هزار و ۱۰۰ خودرو آماده تبدیل و ۶۶۳ مورد نیز نوبت دهی شده‌اند .

باقری روند ثبت نام را مطلوب دانست و افزود: این آمار با توجه به سه روز کاری از آغاز ثبت نام قابل قبول است.

وی بحث اطلاع رسانی برای دوکانه سوز کردن خودروهای عمومی را مهم دانست و گفت: ثبت نام در سایت https://gcr.niopdc.ir/login رایگان است.

مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران نوبت دهی برای تبدیل خودروها بر اساس زمان ثبت نام عنوان کرد و افزود:‌ در زمان ثبت نام فرد متقاضی روز مراجعه برای تبدیل خودرو را انتخاب می کند.

به گفته باقری،‌رانندگان خودروهای عمومی از همین رو نباید منتظر روزهای بعد باشند زیرا هرچقدر سریعتر ثبت نام انجام شود،‌ مراحل تبدیل و نوبت دهی نیز زودتر خواهد بود.

وی ادامه داد: ۵ قرارداد با پیمانکاران بسته شده و آنها ملزم به تامین تجهیزات مورد نیاز مانند مخزن و کیت برای دوکگانه سوز کردن خودروها هستند.

مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران افزود:‌اگر استقبال بیشتر شود،‌این پیمانکاران نیز سرعت کار را بالا می برند.

وی تاکید کرد:‌دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی شامل تاکسی،‌وانت و ون کاملا به صورت رایگان است و هیچ هزینه ای از رانندگان عمومی دریافت نمی شود.

باقری به رانندگانی که در سامانه قبلی ثبت نام کرده اند نیز توصیه کرد بار دیگر در سامانه https://gcr.niopdc.ir/login اطلاعات خود را ثبت کنند تا کار با سرعت بیشتری انجام شود.

وی با اشاره به تعداد ثبت نام ها در روزهای گذشته،‌ افزود: با توجه به حجم ثبت نام ها،‌از زمان ثبت اطلاعات تا زمان مراجعه به کارگاه های مجاز برای تبدیل خودروها،‌یک هفته زمان می برد.

مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ادامه داد در زمان ثبت اطلاعات پیامکی به متقاضی ارسال می شود و روز قبل از مراجعه به کارگاه نیز پیامک یادآوری ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/ منبع: ایرنا

مزایای مصرف سوخت سی ان جی چیست؟

120 جایگاه سی ان جی تا پایان سال اضافه خواهد شد

کاهش 10 تا 15 درصدی مصرف گاز سی ان جی

دوگانه سوز کردن تاکسی، وانت و مسافربرهای شخصی معاف از مالیات

عملیات تبدیل وانت بارها و تاکسی ها 100 درصد رایگان است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!