آیا خودروهای پیکاپ بهترین گزینه برای خرید هستند؟

تا به حال به داشتن یک خودروی پیکاپ فکر کردید؟ در سال های اخیر داشتن یک پیکاپ لزوما به معنی این نبوده که صاحب خودرو تنها برای جا به جایی اسباب و وسایل از آن استفاده می کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شاید اگر تا چند سال پیش می دیدیم شخصی یک خودرو پیکاپ خریده یا از آن استفاده می کند در زهن مان خطور می کرد خودرو مورد نظر برای شغل آن شخص مورد استفاده قرار می گیرد اما این روزها تعاریف متفاوتی از خودروهای پیکاپ می خوانیم که دیگر تصورات قبلی را نخ نما کرده است.

حالا مزیت های پیکاپ ها نسبت به سایر خودروهای سواری و ون باعث شده دسته ای از افراد این خودروهای چند منظوره را به عنوان خودروی خانواده انتخاب کنند.

امکان یدک کشیدن وسایل و ابزار با حفظ امنیت و سلامت سرنشینان و خودروهای کناری از مزایا داشتن یک پیکاپ است.

این دسته از خودروها قابلیت گذر بسیار راحت تر از جاده ها و زمین های ناهموار را نسبت به سایر خودروها دارند، این مزیت سبب شده افراد آفرودباز و هم کسانی که فعالیت های کاریشان در شهر و جاده های استاندارد نیست پیکاپ را ترجیح دهند.

گزارش خودرو

غالبا پیکاپ ها نسبت به خودروهای سواری ایمن تر هستند و امنیت جان سرنشینان را بهتر تامین می کنند.

این ویژگی ها سبب شده در سال های اخیر خانواده های بیشتری به خودروهای پیکاپ نظر مثبت داشته باشند.

با تمامی این موارد در ایران نبود تنوع عرضه، قیمت های بالا و نبود خدمات پس از فروش مناسب سبب شده همچنان بعضی ها در خریدشان دچار تردید شوند که به نظر می رسد این مشکلات برطرف خواهد شد.

شرکت کرمان موتور که تاکنون در عرضه خودروهای سدان و SUV موفق عمل کرده است، برای روز شنبه دوم خرداد ماه کمپین اینستاگرامی جدیدی خود رامعرفی خواهد کرد و در جریان این کمپین که در جهت طراحی پوستر پس زمینه خودروهای این شرکت است، عکس های جک T8 نیز به چشم می خورد.

به نظر می رسد تصمیم شرکت کرمان موتور در تولید این خودرو جدی شده است. حالا باید تا روز شنبه صبر کنیم ببینیم جک T8 در این کمپین اینستاگرامی شرکت می کند یا خیر و آیا این نوید حضور یک محصول جدید در بازار است.

انتهای پیام/

انفجار بمب های بی صدا!/ بازار خودرو بار دیگر شارژ می شود

جک T8 محصول جدید کرمان موتور/ آتش کرمان موتور در خاکستر تحریم

لُژ خانوادگی/ بررسی فنی هیوندای‌ آزرا 2018

پرچمدار جک در یک قدمی تولید/ عکس ها و مشخصات فنی جک X7 منتشر شد

دیو و دلبر!/ مقایسه هیوندای i20 و اپل کورسا

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

نظر شما !!