توضیحات قرارگاه خاتم در ارتباط با تولید بنزین/ تولید بنزین زیر نظر وزارت نفت

با توجه به مصاحبه اخیر دکتر سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم در جمع خبرنگاران و ارائه توضیح در خصوص پروژه‌های مشارکتی این مجموعه با دولت، در برخی از خبرگزاری‌ها صحبت‌های ایشان به اشتباه منعکس شده بود که روابط عمومی قرارگاه اصلاحیه‌ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مجید ترابی مدیر روابط عمومی قرارگاه گفت: پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس گرچه در جریان تحریم‌های همه‌جانبه استکبار، توسط تلاشگران قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) احداث شده است اما عرضه بنزین تولیدی این پالایشگاه زیر نظر مجموعه وزارت نفت صورت می‌گیرد.

وی افزود: مجموع تولید روزانه بنزین در کشور حدود 105 میلیون لیتر است که این پالایشگاه توانسته با تولید روزانه حدود 40 میلیون لیتر بنزین علاوه بر ایجاد خودکفایی در تولید این محصول استراتژیک، کشور را به صادر کننده بنزین تبدیل کند.

گزارش خودرو

مدیر روابط عمومی قرارگاه خاتم الانبیا اظهار کرد: یکی از پروژه‌های دیگری که قرارگاه خاتم به عنوان سرمایه‌گذار به آن ورود کرده است پالایشگاه آناهیتای کرمانشاه است که رسانه‌ها به اشتباه آن را فاز بعدی پالایشگاه ستاره خلیج فارس عنوان کرده‌اند و این در حالی است که این دو پالایشگاه هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند و بهره‌بردار نهایی همه آنها وزارت نفت است.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم

قرارگاه خاتم 40 درصد بنزین کشور را تولید می کند/ رشد تقاضا برای بنزین ایران 

بنزین سوپر در پالایشگاه های کشور تولید و توزیع می شود

صادرات بنزین رونق گرفت

آغاز صادرات بنزین ایران از طریق بورس انرژی

تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!