اطلاعی از نقص فنی جدید هواپیما فوکر 100 آسمان نداریم/ بازرسان سازمان هواپیمایی در حال بررسی موضوع هستند

به گفته مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، نقص فنی قبلی هواپیما فوکر 100 آسمان رفع شد اما از نقص فنی جدید اطلاعی نداریم.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به این پرسش که با توجه به نقص فنی هواپیمای فوکر 100 آسمان در مسیر پروازی تهران-کرمانشاه چرا بلافاصله مجوز انجام پرواز به این هواپیما داده شد،‌ اظهار کرد: از هواپیمایی آسمان خواسته‌ایم گزارش دقیق نقص فنی هواپیمای فوکر 100 را به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال کند.

وی با بیان این‌که همه جزئیات نقص فنی این هواپیما را از شرکت هواپیمایی آسمان می‌گیریم، ادامه داد:‌ کار بازرسی ناوگان شرکت‌های هواپیمایی به صورت روتین (هم دوره‌ای و هم موردی) انجام می‌شود و پس از آن مجوز پرواز را از سازمان هواپیمایی دریافت می‌کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: ممکن است اشکال تکراری برای یک هواپیما پیش بیاید، یا باید این ایراد برطرف شود یا این‌که هواپیما را گراند کنند.

گزارش خودرو

جعفرزاده تأکید کرد: سازمان هواپیمایی در نظارت‌ها مشکلات را به ایرلاین‌ها گوشزد می‌کند و این یک کار متعارف است. چنانچه موردی (نقص فنی هواپیما) غیر قابل رفع باشد که به گراند شدن یک منجر می‌شود.

وی بیان کرد: ‌بازرسان سازمان هواپیمایی هواپیمای فوکر آسمان را -در بروز نقص فنی قبلی- بازرسی کرده و این شرکت آنرا رفع کرد. حالا باید دید مشکل جدید این هواپیما چیست.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم

صنعت هوانوردی 2 هزار و 400 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی دریافت می کند

افت شدید درآمد ماهانه خلبانان/ میزان حقوق خلبانان در روزهای کرونایی

همچنان برخی هزینه بلیت هواپیما خود را دریافت نکرده اند

لغو محدودیت سفر به جزیره کیش

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!