قرعه کشی پیش فروش یکساله محصولات سایپا انجام شد

قرعه کشی دومین طرح پیش فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

این مراسم ساعت ۱۰ صبح امروز شنبه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی و اصحاب رسانه و با رعایت پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برگزار شد.

در این مراسم ۱۴هزار نفر منتخب طرح پیش فروش مشخص و ۷ هزار نفر نیز به عنوان فهرست رزرو تعیین شدند تا در صورت انصراف منتخبین، جایگزین شوند.

در طرح جدید پیش‌فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا سه خودرو شاهین، کوییک.اس و ساینا.اس برای عرضه به مشتریان در نظر گرفته شده بود و علاقه مندان از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۲۳ تیرماه تا چهارشنبه ۲۵ تیرماه به‌مدت سه روز و به‌صورت شبانه‌روزی فرصت داشتند در این طرح ثبت‌نام کنند.

بنابر آمارهای اعلام شده در مراسم قرعه کشی از بین ۲۴۹ هزار و ۵۵۶ متقاضی که در دومین طرح پیش فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا ثبت نام کرده اند، ۷۷ هزار و ۷۲۷ نفر محصول شاهین، ۱۰۲هزار و ۸۰۳ نفر محصول کوییک اس و ۶۹هزار و ۲۶ نفر محصول ساینا اس را انتخاب کرده اند.

برای این طرح فروش ۱۴هزار خودرو شامل ۳هزار دستگاه شاهین، ۵هزار دستگاه کوییک اس و ۶ هزار دستگاه ساینا اس در نظر گرفته شده بود.

پیش پرداخت علی الحساب در این طرح برای خودرو شاهین ۸۰ میلیون تومان، برای خودرو کوییک اس ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و برای خودرو ساینا اس ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. همچنین زمان تحویل خودرو شاهین اسفندماه ۹۹، کوییک اس، بهمن و اسفند ۹۹ و خودرو ساینا اس زمستان ۹۹ پیش بینی شده است.

اسامی منتخب دومین طرح پیش فروش یکساله محصولات سایپا پس از تائید نهائی توسط نهادهای نظارتی ساعت ۱۰صبح فردا -یکشنبه- در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر و پیامک اطلاع رسانی نیز به شماره تلفن همراه اعلام شده توسط منتخبین ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/

هدفگذاری ۳۰۰ میلیون یورویی سایپا در توسعه ساخت داخل در سال جاری

انجام سرویس ادواری محصولات سایپا در روزهای جمعه

ایران خودرو و سایپا به حیات خلوت دولت تبدیل شده اند

سايپا در مسير دانش بنيان شدن

سایپا اعضای فرهنگستان زبان و ادب فارسی را به روستای کوییک دعوت کرد/ ۶ دلیل برای رد ادعای تلگرامی فرهنگستان زبان و ادب فارسی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!