پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

NX300_لکسوس هیبرید

فروش مشارکتی لکسوس NX300 (مهر 94)

شرکت ایرتویا نماینده رسمی محصولات تویوتا و لکسوس در ایران برای اولین بار فروش مشارکتی لکسوس NX300 هیبرید را آغاز نمود . NX 300h از یک نسخه ارتقا یافته از سیستم هیبریدی استفاده می‌کند که مختص این مدل جدید توسعه داده شده است. این سیستم از یک موتور 2.5 لیتری بنزینی با چرخه اتکینسون در […]

سهیل زنگنه
شنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۴

شرکت ایرتویا نماینده رسمی محصولات تویوتا و لکسوس در ایران برای اولین بار فروش مشارکتی لکسوس NX300 هیبرید را آغاز نمود .

NX 300h از یک نسخه ارتقا یافته از سیستم هیبریدی استفاده می‌کند که مختص این مدل جدید توسعه داده شده است. این سیستم از یک موتور 2.5 لیتری بنزینی با چرخه اتکینسون در کنار یک یا دو موتور الکتریکی استفاده می‌کند و مشتری می‌توان میان سیستم دیفرانسیل دو یا چهار چرخ متحرک انتخاب کند. در هر حال، انتظار می‌رود که سیستم هیبریدی تا 195 اسب‌بخار قدرت ایجاد کند.  لکسوس مصرف سوخت کلی 4.3 لیتر را در هر 100 کیلومتر برای NX درنظر گرفته است و برآورد آلودگی این مدل، تولید کمتر از 120 گرم دی‌اکسید کربن در هر کیلومتر است.

طول لکسوس NX ، معادل 4630 میلی‌متر است. این خودرو 1845میلی‌متر عرض دارد و ارتفاع آن 1645 میلی‌متر است. پنج نوع تریم برای این خودرو ارائه خواهد شد. اولین تریم با دیفرانسیل جلو، S است که تریم‌های با دیفرانسیل‌های با دیفرانسیل چهارچرخ متحرک SE، Luxury، F Sport و Premier همراه با آن عرضه می‌شوند.

شرایط فروش مشارکتی محصولات لکسوس در ایران – مهرماه 94 :

شرایط فروش مشارکتی لکسوس (مهر 94)

شرایط فروش مشارکتی لکسوس (مهر 94)

ماليات بر ارزش افزوده بر عهده شرکت بوده که در قيمت نهایی خودرو (در فروش نقدی و اقساطی) لحاظ گردیده است.

در فروش نقدی و نقدی اعتباری هزینه شماره گذاری و فيش عوارض 10 درصد از مبلغ پيش پرداخت کسر گردیده است و خریدار شخصا متعهد به پرداخت این مبلغ در محل شماره گذاری می باشد.

در صورت تغيير مدل خودروها به 2016، شرکت اختيار پيشنهاد مدل 2016 و اخذ مابه التفاوت از مشتریان را دارد.

پرداخت هزینه بيمه بدنه و هزینه ترهين در فروش اقساطی 12 ماهه اجباری می باشد.

در شرایط فروش مشارکتی قيمت نهایی خودرو بر اساس قيمت فروش نقدی در زمان تحویل با کسر سود مشارکت و مبلغ تخفيف نقدی تعيين می گردد.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی