جزئیات پرداخت اقساطی جرایم رانندگی از زبان رئیس پلیس راهور ناجا

رییس پلیس راهور ناجا گفت: رانندگانی که وسیله نقلیه آنها توقیف شده، تا 31 مرداد فرصت دارند با مراجعه به مراکز راهنمایی و رانندگی و بدون پیش پرداخت جرایم خود را به صورت اقساط یک‌ساله پرداخت کنند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سردار سید کمال هادیانفر رییس پلیس راهور ناجا گفت: رانندگانی که وسیله نقلیه آنها توقیف شده، تا 31 مرداد فرصت دارند با مراجعه به مراکز راهنمایی و رانندگی و بدون پیش پرداخت جرایم خود را به صورت اقساط یک‌ساله پرداخت کنند.

رییس پلیس راهور ناجا بیان کرد: در هفته ولایت مقرر شده افراد تا پایان مرداد ماه به منظور پرداخت اقساطی جرایم رانندگی با هر مبلغی که باشد مراجعه کرده و در طول یک سال، همه جرایم خود را بپردازند.

گزارش خودرو

هادیانفر افزود: مردم برای رفع توقیف وسائل نقلیه اعم از خودرو و موتورسیکلت به راهنمایی و رانندگی محل مراجعه کرده و برگه سبز خود را ممهور به مهر پلیس کنند.

وی ادامه داد: جرایم راهنمایی و رانندگی به صورت پیش پرداخت در طول یک سال قابل پرداخت خواهد بود تا بعد از یک سال سند خودرو از رهن پلیس خارج شود.

رییس پلیس راهور ادامه داد: همچنین در مورد افرادی که برای صدور کارت و سند سبز خودروها باید وسلیه نقلیه خود را برای بازدید می‌آوردند، مقرر شد تا در هفته ولایت بازدید از خودروها حذف شود و افرادی که کارت یا سند خودروی خود را گم کرده اند نیز احتیاج به بازدید خودرو ندارند.

انتهای پیام/ منبع: دیجیاتو

جدول نرخ جریمه های رانندگی اعلام شد

با ارائه سند امکان پرداخت جریمه به صورت اقساطی وجود دارد

با چه مدارکی به قبوض جرایم رانندگی اعتراض کنیم؟

خودروهای فاقد معاینه فنی روزانه 50 هزار تومان جریمه می شوند

ممنوعیت رانندگی تا 3 ماه برای رانندگان با 30 نمره منفی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!