دریافت خدمات تعویض پلاک و شماره‌گذاری به صورت اینترنتی

رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا جزییات اجرای طرح نوبت دهی اینترنتی برای دریافت خدمات تعویض پلاک و شماره‌گذاری را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ علی محمدی درباره اجرای طرح نوبت‌دهی اینترنتی مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک، گفت: این طرح از روز یکشنبه هفته گذشته در تهران آغاز شد و درحال‌حاضر در دو مرکز میثم و خاوران عملیاتی شده است. بر این اساس شهروندان با مراجعه به سامانه nobatdehi.epolice.ir و ورود به آن نسبت به دریافت آنلاین زمان شماره‌گذاری یا تعویض پلاک خودروی خود در همان روز یا چند روز قبل اقدام کنند.

وی با بیان اینکه این اقدام در راستای الکترونیکی شدن خدمات پلیس، کاهش مراجعات حضوری و عدم تجمع مردم اتخاذ شده است، گفت: با راه‌اندازی سیستم نوبت دهی اینترنتی، مراجعات مردم به مراکز مدیریت شده و آنها می‌توانند از روزهای قبل ساعت ورود خودرو را به مرکز تعیین کرده و بدون ایستادن در صف، در زمان تعیین شده وارد مرکز تعویض پلاک شوند و در باجه‌های ویژه‌ای طرح نوبت دهی اینترنتی مراجعان خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند.

گزارش خودرو

به گفته محمدی، این طرح توانسته زمان انتظار مردم در صف ورودی مراکز را حذف کند و زمان ارائه خدمات را به کمتر از یک ساعت کاهش دهد و پس از ورود خودرو به مرکز تعویض پلاک و در صورت کامل بودن مدارک، تمام مراحل تعویض پلاک کمتر از یک ساعت انجام خواهد شد.

رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با بیان اینکه سایر مراکز تعویض پلاک تهران و استان‌ها نیز به مرور در آینده نزدیک به این سامانه مجهز خواهند شد، گفت: البته درحال‌حاضر خدمات شماره‌گذاری و تعویض پلاک در همین دو مرکز نیز به شکل سنتی و حضوری ارائه می‌شود.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

مراجعه به دفترخانه برای نقل و انتقال خودرو اختیاری است

شیوه ناجا در نقل و انتقال سند خودرو رسمی تلقی نمی شود

اجرای مجدد طرح پرداخت اقساطی جرایم رانندگی به مناسبت دهه ولایت

تعویض پلاک خودرو چه مراحلی دارد؟ + مدارک مورد نیاز و آدرس مراکز شماره گذاری

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!