وام ۶ میلیونی برای 11 هزار تاکسیران نهایی شد

به گفته مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران، تاکنون بیش از 11 هزار نفر از رانندگان تاکسی در پایتخت جهت دریافت تسهیلات ۶ میلیون تومانی کرونا به بانک‌های مربوطه در پایتخت معرفی شده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران درباره شکایت مسافران در مورد کرایه‌های تاکسی در پایتخت گفت:‌ نظارت در مورد کرایه‌های تاکسی همیشه در طول سال توسط سازمان تاکسیرانی انجام می‌گیرد و در حال حاضر شکایت‌ها نسبت به سال پیش به یک سوم رسیده است.

وی بیان کرد: آمار مسافران تاکسی‌های پایتخت طی ۶ ماه گذشته ۴۰ تا ۵۰ درصد کاهش یافته و میزان شکایات مردمی از تاکسیرانان به دلیل موضوعات مربوط به کرایه ۶۰ تا ۷۰ درصد کمتر شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران اشاره کرد: شهروندان در صورت مشکل در زمینه کرایه تاکسی و مشاهده تخلف تاکسیرانان می‌توانند از طریق تماس با سامانه 1888 شکایت خود را ثبت کنند که شماره راننده هنگام ثبت شکایت دریافت می‌شود و در هیأت رسیدگی به تخلفات مشکل مربوطه بررسی خواهد شد.

گزارش خودرو

وی درباره ارائه تسهیلات به رانندگان تاکسی در پایتخت، اظهار کرد: هفته پیش جلسه‌ای با برخی مسؤولین وزارت رفاه برگزار کردیم و مسائل و مشکلات تاکسیرانان جهت دریافت وام در این جلسه مطرح شد.

وی افزود: علیرغم اینکه تاکسیرانان از بین همه صنوف دیگر بیشترین دریافت کننده وام‌های کرونایی بوده‌اند اما با توجه به تعداد تاکسیرانان همچنان درخواست‌های ثبت شده آنان در سامانه کارآ برای دریافت وام از وزارت رفاه زیاد نبوده و ما در حال ریشه‌یابی این مسأله هستیم که آیا تاکسیرانان اطلاع از دریافت وام نداشته‌اند یا مشکل دیگری در این راستا وجود داشته است تا مسایل آنان را پیگیری کنیم.

قنادان گفت: البته بر اساس گزارش وزارت رفاه تا کنون بیش از 11 هزار نفر از رانندگان تاکسی در پایتخت جهت دریافت تسهیلات ۶ میلیون تومانی کرونا به بانک‌های مربوطه در پایتخت معرفی شده و دریافت تسهیلات برای آنها نهایی شده است.

انتهای پیام/ منبع: فارس

برخورد با مسافربرهای غیرمجاز/ آغاز طرح گشت زنی پلیس راهور همراه با سازمان تاکسیرانی

5 هزار تاکسی فاقد استاندارد یورو 5، پلاک می شوند

ابلاغ مصوبه شماره گذاری 5 هزار خودرو یورو 4

پرداخت تسهیلات کرونایی به 12 هزار تاکسیران

ورود تاکسی بدون راننده تا 4 سال آینده به ناوگان عمومی پایتخت روسیه

450 نفر از رانندگان تاکسی به کرونا مبتلا شدند

ایساکو KTL تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!