علت تاخیر در تحویل 207 پانوراما چه بوده است؟

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: علت تاخیر در تحویل خودروهای دنا پلاس و 207 پانوراما عدم اعلام قیمت نهایی این 2 خودرو توسط مراجع ذیصلاح است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بابک رحمانی، معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه تاکنون بیش از 2 هزار دستگاه دنا پلاس و بیش از 700 دستگاه خودروی پژو 207 هاچ بک پانوراما تولید شده است، اظهار کرد: متاسفانه بعد از گذشت بیش از یک ماه و نیم از زمان ارسال مدارک و مستندات قیمت تمام شده تولید این دو خودرو، هنوز مراجع ذی صلاح قیمت نهایی را به ایران خودرو ابلاغ نکرده اند.

وی تصریح کرد: ایران خودرو آماده تحویل خودروهای دنا پلاس و 207 پانوراما به مشتریان است و ضمن عذرخواهی از مشتریان اعلام می‌کنیم که اگر چه خودروهای مذکور آماده تحویل به مشتریان است و صرفاً به سبب عدم اعلام قیمت قطعی خودرو توسط مرجع تعیین شده، امکان تحویل فراهم نشده است اما بابت تاخیر در تحویل خودروها، مقید به پرداخت جریمه تاخیر هستیم.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو ادامه داد: در واقع عدم ابلاغ قیمت نهایی محصولات این گروه خودروسازی از سوی مراجع ذی صلاح باعث سردرگمی مشتریان شده و انتظار می رود با اعلام قطعی قیمت، این مشکل هر چه سریعتر رفع شود.

وی تأکید کرد: به محض ابلاغ نهایی قیمت 2 محصول مورد نظر، دعوتنامه برای مشتریان ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/ منبع: فارس

برنامه پیش فروش محصولات ایران خودرو به زودی اعلام می شود

طرح پیش فروش 6 محصول ایران خودرو لغو شد

نوسازی ۵۰ هزار دستگاه تاکسی فرسوده ناوگان حمل و نقل شهری کشور

تولید خودروهای سواری دوگانه سوز از دو هفته آینده

ابلاغ دستورالعمل قیمت گذاری 5 محصول جدید ایران خودرو توسط شورای رقابت

نقشه راه تولید خودرو برقی با بهره‌مندی از ظرفیت مپنا تکمیل می‌شود

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!