ایرلاین ها هنوز هزینه سوخت خود را پرداخت نکرده اند

به گفته مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی کشور، با وجود اینکه ایرلاین‌ها سوخت دریافت کرده اند اما اقدام به تسویه حساب نمی‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

کرامت ویس کرمی مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی کشور با اشاره به عدم پرداخت برخی از ایرلاین های کشور نسبت به بهای مصرفی سوخت خود گفت: در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی به صورت اعتباری سوخت دریافت می‌کنند و متاسفانه تعدادی از این ایرلاین‌ها به شرکت پخش و فرآورد‌ه های نفتی به علت دریافت سوخت و عدم بهای آن بدهکار هستند.

وی ادامه داد: این ایرلاین‌ها بدهی خود را پرداخت نمی‌کنند و ما از طریق مختلف به دنبال وصول بدهی‌های معوقه هستیم تا مبالغ سوخت را به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی واریز کنیم.

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کشور افزود: شرکت‌های هواپیمایی درحال جابجایی مسافر هستند و بلیت را زمانی تحویل می‌دهند که بهای آن را دریافت کنند،اما در مورد سوخت این اتفاق نمی‌افتد و به صورت یارانه ای خریداری می شود.

ویس کرمی بیان کرد: با وجود اینکه ایرلاین ها سوخت خود را به موقع دریافت می‌کنند اما تسویه حساب در موعد مقرر انجام نمی شود و ما هم در حال پیگیری از روش های مختلف هستیم و در صورت عدم پرداخت بدهی این ایرلاین ها زمین گیر می شوند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تمامی شرکت های هواپیمایی به شرکت پخش فرآورده های نفتی بدهکار هستند.

انتهای پیام/ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

زمان ورود نخستین تاکسی پرنده به آسمان کشور

مزایده 12 فروند هواپیمای از رده خارج شده ایران ایر

آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی برای استخراج ارزهای دیجیتال

افت 47 درصدی جا به جایی مسافر در فرودگاه های کشور

آیا تسهیلات کرونایی به شرکت های هواپیمایی پرداخت می شود؟

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!