دستگیری سارقانی که موتورسیکلت 80 میلیونی را 6 میلیون تومان می فروختند

رئیس اداره هفتم پلیس آگاهی فاتب از دستگیری باند ۱۳ نفره سارقین موتورسیکلت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مسعود گلپسند رئیس اداره هفتم پلیس آگاهی فاتب اظهار کرد: باند 13 نفره سارقین موتورسیکلت که در اطراف تهران سکونت داشتند و در محله‌های شمال‌غربی، غربی و مرکزی تهران اقدام به سرقت موتورسیکلت‌ها می‌کردند، دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه تمامی اعضای این باند دستگیر شده‌اند، گفت: شیوه کار این سارقین به گونه‌ای بود که پس از سرقت، موتورها را به شهرهای شمالی کشور منتقل می‌کردند و در آنجا به کشاورزان و افرادی که در روستاها زندگی می‌کردند و خیلی اهمیتی به سند و مالکیت موتور نمی‌دادند، می‌فروختند.

رئیس اداره هفتم پلیس آگاهی فاتب ادامه داد: پس از سرقت، سارقان هم رنگ موتور را عوض می‌کردند و هم شماره شاسی و شماره موتور را از بین می‌بردند و پلاکش را هم دور می‌انداختند. درواقع موتورسیکلت را از حالت «اصالت» خارج می‌کردند.

سرهنگ گلپسند افزود: با کار اطلاعاتی فراوان توانستیم این باند را شناسایی کنیم و با نیابت از دستگاه قضائی، آنها را دستگیر کنیم.

وی بیان کرد: به طور مثال، قیمت موتورسیکلتی که 80 میلیون تومان بود، حدود 6 میلیون تومان به مالخر فروخته می‌شد و مالخر هم 12 میلیون تومان به افرادی که در شمال کشور بودند، به فروش می‌رساند.

رئیس اداره هفتم پلیس آگاهی فاتب در پایان توصیه کرد افرادی که از موتورسیکلت استفاده می‌کنند، حتماً از وسایل ایمنی به منظور جلوگیری از سرقت استفاده کنند و موتورسیکلت‌های خودشان را در جایی که امن و در معرض دید باشد، پارک کنند.

انتهای پیام/ منبع: مهر

کپی آسیایی از زنبور ایتالیایی/ نگاهی به موتورسیکلت کاوان 125 سی‌سی

باید داشتن معاینه فنی برتر در تهران اجباری شود

تنها با یک کلیک!/ تجربه 3000 کیلومتر رانندگی با هوندا کلیک

قیمت انواع موتورسیکلت در بازار

اجرای طرح ساماندهی موتورسیکلت سواران پایتخت

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!