روش‌های نوین ارائه خدمات پس از فروش در سایپا یدک

مدیرعامل سایپا یدک اقدامات جدید این شرکت در حوزه خدمات پس از فروش را براساس ایجاد روش‌های نوین تجارت جهانی در صنعت خودرو تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سید فخرالدین حیدری منش با اشاره به سرعت گذر صنعت خودرو جهان از شیوه‌های سنتی فروش و ارائه خدمات پس از فروش به روش‌های نوین تجارت جهانی، در خصوص اقدامات این شرکت در تنوع بخشی به نحوه ارائه خدمات پس از فروش اظهار کرد: بازارگاه یاB2B Marketplace یک روش تجارت نوین میان کسب و کارها است که برای نخستین بار در کشور با ويژگي پرداخت آنلاين سهم تامين كنندگان توسط شرکت سایپا یدک راه اندازی شده است.

حیدری منش ادامه داد: بازارگاه با هدف عرضه قطعات مورد نیاز نمایندگان فروش از طریق تامین‌کنندگان قطعات خودروسازی سایپا و سایر قطعه‌سازان فعال در داخل کشور از نیمه خرداد ماه امسال راه‌اندازی شده است.

وی تنوع قطعات، قیمت های رقابتی و سهولت دسترسی مشتریان به قطعات اصلی بدون وقفه را از اهداف راه‌اندازی این بازارگاه اعلام کرد و گفت: استفاده از ظرفیت شرکت‌های معتبر تولیدکننده قطعه و همکاری آنها با شرکت سایپایدک علاوه بر اینکه به ارتقای کیفیت سرویس‌دهی به نمایندگی‌های خدمات پس از فروش کمک موثری خواهد کرد، امكان پرداخت آنلاين به تامين كنندگان را فراهم کرده كه اين امر موجب شتاب بیشتر به جهش توليد خواهد شد.

مدیرعامل سایپایدک همچنین به راه‌اندازی سامانه اینترنتی سایپایدک آنلاین به عنوان یکی دیگر از خدمات این شرکت به ویژه در شرایط شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و افزود: از طریق این سامانه دسترسی به شبكه فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازي سايپا در سراسر کشور ، قطعات پرمصرف مورد نیاز مشتریان نهایی و نيز قیمت محصول امکان‌پذیر خواهد بود.

انتهای پیام/

تشریح بسته بهبود رونق کسب و کار نمایندگی های سایپا

ارائه خدمات به مشتريان سايپا در طرح “جمعه‌هاي پاييز”

نمايندگي هاي سايپا پتانسيل و آمادگي خوبي براي جبران مشكلات گذشته دارند/ نمايندگي هايی كه در دوران كاهش توليد كمك كردند در اولويت همكاري با سايپا هستند

صدور گواهی بدنه خودروهای کارکرده در تعمیرگاه مرکزی سایپا یدک

انجام سرویس ادواری محصولات سایپا در روزهای جمعه

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!