بیمه نامه خودرو را الکترونیکی دریافت کنید

به گفته رئیس کل بیمه مرکزی، با توجه به محدودیت های ایجاد شده ناشی شیوع ویروس کرونا، صاحبان خودرو می‌توانند از طریق الکترونیکی بیمه نامه‌های خود را دریافت کنند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی اظهار کرد: در شرایط اعمال محدودیت‌های کرونایی با توجه به حذف فیزیکی بیمه نامه‌ها؛ صاحبان خودرو می‌توانند از طریق الکترونیکی بیمه نامه‌های خود را دریافت کنند. نمایندگی‌های بیمه نیز می‌توانند بدون حضور فیزیکی بیمه شدگان؛ حتی در منزل از طریق نرم افزاری که به شرکت‌های بیمه متصل است بیمه نامه صادر کنند و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی بیان کرد: حتی شعبات بیمه نیز با توجه به بخشنامه ستاد مقابله با کرونا به صورت یک سوم فعال هستند و اگر خسارتی اتفاق بیفتد شعبات وظیفه دارند خسارت را پرداخت کنند.

رئیس کل بیمه مرکزی به روز ملی بیمه اشاره کرد و گفت: امسال همایش روز ملی بیمه در ۱۳ آذرماه با توجه به شرایط کروناو وضعیت قرمز تهران به صورت وبینار و با حضور چند هزار نفر به صورت مجازی برگزار می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد: در همایش امسال موضوع بیمه، ریسک‌های نوظهور درباره کرونا و تغییرات اقلیمی مطرح و نتیجه آن موجب رشد صنعت بیمه شود تا علاقمندان ریسک‌های خود را پوشش دهند.

انتهای پیام/ منبع: صدا و سیما

اعتبار معاینه فنی خودروها 2 هفته تمدید شد

بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث موتورسیکلت تا پایان سال

فرصت استفاده از بخشودگی بیمه موتورسیکلت ها تمدید شد

دارندگان خودروهای نامتعارف برای گرفتن بیمه بدنه اقدام کنند

خسارت بیمه خودروهای میلیاردی و ۲۲۰ میلیونی یکسان است/ قانون به ضرر خودروهای بالای ۲۲۰ میلیون

سقف پرداخت خسارت بدون کروکی ۱۱ میلیون تومان شد

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!