هزینه معاینه فنی تاکسی ها در روز حمل و نقل رایگان است

به گفته مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران، هزینه مراجعه اول معاینه فنی خودروهای تاکسی در همه مراکز به مناسبت روز حمل و نقل رایگان است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

حسین مقدم، مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران درباره برنامه های ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در روز حمل و نقل اظهار کرد: به مناسبت روز حمل و نقل در 26 آذر جهت نکوداشت و تکریم از ناوگان حمل و نقل شهری با مشارکت سازمان تاکسیرانی هزینه مراجعه اول معاینه فنی خودروهای تاکسی در همه مراکز معاینه فنی شهر تهران رایگان خواهد بود.

گزارش خودرو

وی افزود: همچنین یک خط معاینه فنی در مراکز الغدیر، شقایق و چمران به این خودروها برای پذیرش خارج از نوبت اختصاص خواهد یافت و به صورت نمادین از رانندگان وسایل نقلیه سنگین درون و برون شهری به عنوان نمایندگان جامعه حمل و نقل کشور که در آن روز به مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین پایانه غرب مراجعه کنند تقدیر می شود.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران اشاره کرد: به این مناسبت جهت تسهیل در ارائه خدمات، همه مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین افزایش ساعت کاری خواهند داشت که متعاقبا در سایت رسمی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران inspection.tehran.ir اعلام می شود.

انتهای پیام/ منبع: پرشین خودرو

نوسازی ناوگان تاکسی های بین شهری در دستور کار سازمان راهداری

ثبت نام برای دوگانه ‌سوز کردن مسافربرهای اینترنتی آغاز می‌شود

جزئیات سامانه پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی

تبلیغات در ناوگان تاکسیرانی همچنان قابلیت اجرایی ندارد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!