اعتراف جالب توجه آقای ماسک

ایلان ماسک در توئیتی اعتراف کرد، در سال ۲۰۱۷ قصد داشته تسلا را به یک دهم ارزش فعلی اش به اپل بفروشد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

ایلان ماسک ادعا می کند قصد داشته خودروسازی تسلا را به اپل بفروشد اما تیم کوک( مدیر ارشد ا جرایی اپل) حاضر به ملاقات با او در این باره نشده است.

در سال 2017 میلادی و هنگامیکه این شرکت در زمینه تولید خودروی مدل 3 با بحران روبرو شد، ماسک تصمیم گرفت آن را به تولید کننده آیفون بفروشد.

در حال حاضر ارزش شرکت تسلا 600 میلیارد دلار است. اما در آن زمان مدیر ارشد اجرایی تسلا تصمیم داشت شرکتش را به یک دهم قیمت فعلی آن، یعنی 60 میلیارد دلار بفروشد.

او در توئیتی نوشت: در تاریک ترین روزهای طرح «مدل3» من از تیم کوک خواستم تا درباره امکان خرید تسلا توسط اپل مذاکره کنیم. او حتی حاضر نشد با من ملاقات کند.

این توئیت در حالی منتشر می شود که طبق گزارش های مختلف اپل تصمیم دارد با تولید خودروی برقی تا 2024 به رقیبی برای تسلا تبدیل شود. البته اپل از اظهار نظر درباره توئیت الون ماسک خودداری کرده است.

در سال جاری ارزش سهام تسلا به شدت رشد کرد، به طوریکه اکنون با ارزشترین شرکت جهان به حساب می آید. اما این شرکت در گذشته با چالش های زیادی روبرو بود.

به گفته ماسک هنگامیکه تسلا سعی داشت خودروی مدل 3 را تولید کند، تا مرز ورشکستگی پیش رفت. البته مدیر ارشد اجرایی تسلا قبلا ادعا کرده بود در سال 2013 میلادی تصمیم داشته این شرکت را به گوگل بفروشد.

انتهای پیام /منبع: مهر

تسلا در جمع ارزشمند ترین شرکت های آمریکا

قاتل تسلا/ لوسید ایر ، سدان دورگه عربی آمریکایی!

آشنایی با سریعترین خودروهای هیبریدی

یک 24 گذشت و ثروت ایلان ماسک 15 میلیارد دلار بیشتر شد

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!