قطعه سازی کروز در زمینه نوآوری قدم های لازم را برداشته است/ می خواهیم صاحب صنعت قطعه سازی باشیم

معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: کروز در زمینه نوآوری صنعت قطعه سازی قدم های لازم را برداشته است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور در جمع خبرنگاران و پاسخ به سوالی در خصوص اهمیت افتتاح مرکز تحقیقات و نوآوری گروه قطعه سازی کروز و اینکه چه جایگاهی در زمینه تحقیق و نوآوری در ایران می تواند داشته باشد، گفت: با حرکت کروز به سمت مراکز نوآوری، حتما حمایت های لازم را از این مجموعه انجام می دهیم.

وی افزود: خوشبختانه قطعه سازی کروز در این زمینه قدم های لازم را برداشته است؛ به بیان دیگر اگر بخواهند مدل توسعه مرکز نوآوری را در داخل شرکت پیاده کنند، اتفاقات خوبی برای این مجموعه خواهد افتاد.

گزارش خودرو

وی در ادامه گفت: من فکر می کنم این یک شروع حرکت بزرگ در صنعت خودروسازی است، ما زمانی صاحب صنعت هستیم که خودمان طراحی کنیم و به دنبال این هستیم که صاحب صنعت قطعه سازی شویم.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوربا ابراز امیدواری که باید این مراکز نوآوری توسعه یابد و بیش از گذشته با دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان ها ارتباط داشته باشند، تصریح کرد: بطوری که این مراکز مبدایی برای شتاب دهی استارتاپ ها شوند و از پتانسیل نیروی های جوان و استادان موفقی که در حوزه های صنعت خودرو کار می کنند بیش از گذشته استفاده شود.

ستاری در پاسخ به جایگاه بین المللی مراکز تحقیقاتی ایران و جایگاه صادرات گفت: در حوزه صادرات به صورت جدی کار می کنیم و همین هفته نیز برای راه اندازی مرکز تحقیقاتی سفری به کنیا خواهم داشت، اگر رویکرد صادرات محور داشته باشیم آفریقا پتانسیل خوبی برای در این زمینه داشته باشد.

انتهای پیام/

مرکز شتابدهنده تحقیق و نوآوری گروه قطعه سازی کروز افتتاح شد

مدیریت توانمند کروز علیرغم وجود همه فشارها و تنگناها موفق عمل کرده است

تحقق باور “ما می توانیم” در کروز

تلاش کروز در جهت تولید و اشتغالزایی محسوس است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!