افت تصادفات ساختگی در تهران

رئیس پلیس آگاهی تهران از دستگیری باندهایی که فعالیتشان در حوزه ایجاد تصادف های ساختگی بود خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به تصادفات ساختگی توسط برخی افراد اظهار کرد: پلیس آگاهی در ماه‌های شهریور و مهر باند‌هایی را دستگیر کرد که فعالیتشان در حوزه ایجاد تصادف‌های ساختگی بود.

وی ادامه داد: آخرین آمار نشان می‌دهد که روند ایجاد تصادفات ساختگی رو به کاهش است، اما این دلیل نمی‌شود که شهروندان بی‌توجهی کنند، اخیرا اتفاقی رخ داده و آن این است که جغرافیای تصادفات ساختگی تا حدودی به فضای مجازی منتقل شده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: یعنی قرارهایشان را در فضای مجازی می‌گذارند که این موضوع در حال بررسی توسط پلیس است تا برخوردهای لازم انجام شود، اما در سه ماهه سوم سال روند این دسته از تصادفات کاهشی بوده است.

سردار لطفی بیان کرد: قطعا تصادفات ساختگی توسط باند‌های مشخص و حرفه‌ای انجام می‌شود ما قبلا به مردم توصیه‌های لازم را ارائه دادیم، اما باز هم می‌گویم رانندگان خانم یا رانندگانی که تنها هستند اگر احساس کردند فرد مقابل تلاش می‌کند در موقعیت‌های خلوت تصادفی ایجاد کند به پلیس اطلاع دهند.

وی یادآور شد: اگر به واحدگشت پلیس یا پاسگاه پلیس نزدیک باشند می‌توانند شکایت خود را انجام بدهند، اما اگر راننده از خودرو پیاده شد و طرف مقابل به بهانه اینکه مصدوم شده، درخواست پول کرد، همانموقع با پلیس 110 تماس بگیرید تا نیرو‌های پلیس در اسرع وقت خودشان را به محل موردنظر برسانند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت: بسیاری از این مجرمان سابقه‌دار و برای پلیس شناخته شده هستند، که از روی تصاویر و کمک مردم می‌توانیم سریعتر با این افراد برخورد کنیم.

انتهای پیام/ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

تنها 20 درصد از کل موتورسیکلت های موجود بیمه شخص ثالث دارند!

چطور در شرایط آب و هوای بارانی موتورسواری کنیم؟

44 درصد تصادفات فوتی پایتخت در مواقع تاریکی رخ می دهد

3 کشته بر اثر برخورد یک دستگاه پژو 405 با تیر چراغ برق/ سرعت غیرمجاز و عدم توانایی در کنترل خودرو عوامل بروز این تصادف است

دومین عامل اصلی تصادفات در شهر تهران چیست؟

لاماری ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!