محصول جديد آميكو رونمايي شد/ كمپرسي ٢٦٣١ يورو ٥ پلاس به توليد رسيد

كمپرسي ١٠ چرخ M2631 EEV آميكو با استاندارد آلايندگي يورو ٥ پلاس طي مراسمي با حضور نمايندگان مجلس شوراي اسلامي،وزارت صمت،استانداري آذربايجان شرقي، مديرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، صنعت گران و سرمايه گزاران كشور در منطقه آزاد ارس رونمايي شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جوان خودرو

محسن باقري مدير پروژه توسعه خودروهاي سنگين شركت ارس خودرو ديزل (آميكو) در مراسم رونمایی از كمپرسي ١٠ چرخ M2631 EEV آميكو  با اشاره به پتانسيل هاي رقابتي كمپرسي ٢٦٣١ آميكو گفت: كيفيت توليد و رضايت مشتريان از محصولات يك اصل اساسي در آميكو به حساب مي آيد و كمپرسي ٢٦٣١ آميكو نمادي از از اين اصل در آميكو است.

وی ادامه داد: سابقه اين خودرو نشان مي دهد از جمله محبوب ترين كمپرسي هاي بازار كشور به شمار مي رود و امروز ورژن جديد اين خودرو به عنوان يك محصول به روز و با پشتيباني دانش فني گروه صنعتي آميكو رونمايي مي شود.

وی ضمن اشاره به پتانسيل هاي اين خودرو ادامه داد: اين خودرو با استاندارد آلايندگي يورو ٥ پلاس و با برند ايراني توليد مي شود كه نشان از توانمندي هاي صنعتي كشور و آميكو دارد.

باقري افزود: از جمله تمايزهاي كمپرسي ٢٦٣١ بايد به شاسي دوبل آن اشاره كرد كه توانايي حمل بارهاي سنگين را براي اين خودرو به وجود مي آورد.

وی با اشاره به مهندسي محصول اين خودرو ادامه داد: در مهندسي اين محصول از بهترين قطعات و با كيفيت ترين مجموعه ها استفاده شده است و موضوع بسيار مهم در اين خصوص كاليبراسيون يا بومي سازي آن با شرايط جاده ايي، آب و هوا و سوخت در كشور است. زيرا توجه به اين امر باعث شده كمپرسي M2631 آميكو رقيبي جدي براي ديگر محصولات خارجي در بازار ايران باشد.

باقري تصريح كرد: اين خودرو با قدر ٤٠٠اسب بخار و گشتاور ١٩٥٠ نيوتن متر و طراحي ضرايب مناسب كاربري در گيربكس و ديفرانسيل ها از نظر توانايي هاي حركتي نيز به خصوص در حمل بارهاي سنگين از بهترين توليدات صنعت خودرو كشور است.

وحيد محمدي مدير فروش شركت آميكو نيز در خصوص برنامه هاي فروش كمپرسي جديد آميكو در اين مراسم گفت: در هفته آينده برنامه هاي فروش اين خودرو اعلام مي شود.

وی اشازه کرد: M2631 مي تواند تا ٢٠ درصد از بازار ايران را كسب كند و در سال ٩٢ با نسل قبل اين خودرو اين مهم محقق شده بود.

محمدي ادامه داد: خوشبختانه آميكو توانسته در حوزه خدمات پس از فروش نيز آمادگي هاي لازم براي ارائه خدمات به اين خودرو را كسب كند.

انتهای پیام/

خطوط تولید آمیکو توسعه خواهد یافت/ کنترل کیفیت تولید در آمیکو بر اساس استانداردهای جهانی است

آغاز فروش ویژه آمیکو آسنا (طرح پیشواز بهار)

آمیکو به وعده خود وفا کرد/ پروژه مسکونی آتام افتتاح شد

کامیونت جدید و آسنا توربو اتوماتیک به خانواده محصولات آمیکو اضافه می شوند

تئوری شایسته سالاری در انتخاب مدیران صنعت خودرو

شرایط فروش پیکاپ آسنا اعلام شد

شهرام فداکار به عنوان مدیرعامل آمیکو منصوب شد

نظر شما !!