تیگو 5 شاسی بلند محبوب بازار ایران

تیگو 5 را باید جزو آن خودروهایی دانست که از همان زمان ورود مطابق با نیاز بازار و سلیقه مشتریان ایرانی بود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

تیگو 5 را باید جزو آن خودروهایی دانست که از همان زمان ورود، مطابق با نیاز بازار و سلیقه مشتریان ایرانی بود.

بدنه بزرگ و جادار با فضای داخلی خانوادگی و حمل بار بزرگ که دقیقا پاسخگوی نیاز و سلیقه ایرانیان است.

تیگو 5 موفق شد امتیاز بالای ایمنی و 5 ستاره ایمنی موسسه استاندارد چین را از آن خود کند. فروش نزدیک به 50.000 دستگاه از این خودرو در طول مدت 5 سال در بازار ایران خود نشان دهنده استقبال بسیار خوب از این خودرو است.

گزارش خودرو

موتور 2 لیتری تیگو 5 مورد اعتماد و رضایت مشتریان است. اکثر خریداران تیگو 5 مزیت اصلی این خودرو را فضای بزرگ و راحتی مناسب داخل خودرو در کنار استحکام و ایمنی بالای آن می دانند.

گرچه ممکن است طراحی تیگو 5 در مقایسه با برخی از خودروهای روز کمی قدیمی به نظر برسد اما کماکان طرفداران خاص خود را دارد و با آپشن های رفاهی و ایمنی نسبتا قابل قبول به بازار عرضه می شود .

مانیتور لمسی 10 اینچی همراه با سیستم جی پی اس ، صندلی برقی راننده و گرمکن صندلی های جلو ، دوربین داینامیک عقب ، سیستم ورود و روشن شدن بدون کلید در کنار سیستم های پایداری چون ( ESP- TCS- HHC) پایداری الکترونیکی- ضد لغزش و کنترل در سربالاییی اشاره کرد که در کنار ایربگ های جانبی و بدنه و شاسی فولادی قوی ایمنی و استحکام بالایی را به همراه دارد .

تیگو 5 مناسب کسانی است که به دنبال یک کراس اوور خانوادگی با فضای راحت و بزرگ هستند. همچنین گارانتی 5 سال یا 150.000 کیلومتر این خودرو در میان خودروهای مشابه تولیدی در کشور کاملا خاص و منحصر به فرد است که در کنار شبکه خدمات گسترده مدیران خودرو در مقایسه با بسیاری از محصولات هم رده و همچنین تسهیلات خاص فروش اقساطی بلند مدت و تحویل کوتاه مدت خدمات خاص و منحصر این خودرو در بازار کشور است.

انتهای پیام/

چری تیگو ۵ کارکرده در مقابل ام ‌وی ‌ام X22 صفر کیلومتر

تیگو5 مدیران خودرو ، با قلب تپنده توربو/ افزودن چاشنی اسپورت به شاسی بلند محبوب مدیران خودرو

عرضه تیگو 5 مدیران خودرو با موتور توربو/ مستحکم و قوی تر

چرایی موفقیت تیگو 5 مدیران خودرو در بازار

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!