سایپا به معنای واقعی تحریم را به فرصت تبدیل کرد

دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس با حمایت از سیاست‌های سایپای نوین گفت: سایپا به معنای واقعی تحریم را به فرصت تبدیل کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بهزاد رحیمی نماینده سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید خود از شرکت سایپا گفت: تولیداتی که این شرکت دارد واقعاً شگفت‌انگیز است و اینجانب در بازدیدی که از شرکت سایپا داشتیم دریافتم که به‌رغم تحریم‌های ظالمانه از سوی آمریکا، اما مدیران این شرکت به معنای واقعی کلمه تهدید تحریم را به فرصت تبدیل کردند.

وی افزود:‌ مدیران سایپا در 2 سال گذشته با توقف تولید خودروهای بی‌کیفیت همچون پراید به سمت تولید خودروهای باکیفیت و شاسی بلند رفتند.

دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: به عنوان مثال در سال گذشته سه خودروی جدید از جمله شاهین روانه بازار شد و تصمیم مدیران این است که در سال جاری نیز خودروهای جدیدی تولید و روانه بازار کنند.

رحیمی اظهار داشت: ‌این اقدامات شرکت سایپا نشان می‌دهد که مدیران این شرکت دغدغه رضایت‌مندی مشتریان را دارند و برای جلب رضایت مشتریان برنامه‌ریزی می‌کنند.

وی با اشاره به تحقیق و توسعه از سوی مدیران شرکت سایپا عنوان کرد: مدیران این شرکت با تحقیق و توسعه و بهره‌گیری از دانش داخلی و توان مهندسین کشور به نوآوری در تولید خودروهای باکیفیت و بومی‌سازی قطعات خودرو اقدام کردند که این خود نیز قابل تحسین است.

دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: خودروی شاهین و دیگر خودروهای باکیفیت این شرکت قابل رقابت با خودروهای مشابه خارجی مثل سراتو هستند.

رحیمی تصریح کرد: اینجانب از زحمات مدیران سایپا تقدیر کرده و امیدوارم با حمایت مجلس و کمیسیون صنایع این شرکت برنامه‌های خود را در عرصه صنعت خودرو با موفقیت اجرا کند.

وی عنوان کرد: تولید خودروهای باکیفیت از سوی شرکت سایپا بارقه امیدی برای صنعت خودروی کشور خواهد بود و ما مطمئنیم اگر حمایت‌های لازم از سوی مدیران مربوطه صورت گیرد صنعت خودرو به خوبی رشد خواهد کرد و تولیدات آن با خودروهای خارجی قابل رقابت خواهد بود.

انتهای پیام/

سایپای نوین به سمت تولید خودروهای متنوع و کلاس‌های متفاوت حرکت کرد

ایمنی بیشتر با شاهین

مجلس حامی سایپای نوین و تولید خودروهای باکیفیت در داخل است

تامین انتظار مشتریان از شاهین با پابرجایی کیفیت بالای اولیه

تولید و عرضه خودروهای جدید در سایپا برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان

سایپای نوین به دنبال پاسخ به نیازهای مشتریان و تولید خودروهای باکیفیت است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!