مزایده تویوتا سوپرا فیلم سریع و خشن

شرکت حراجی برت جکسون قصد دارد تا تویوتا سوپرا معروف فیلم سریع و خشن را در لاس وگاس به مزایده بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شاید یکی از جذاب ترین تویوتا سوپراهای موجود، نمونه ای باشد که در سال ۲۰۰۱ در فیلم سریع و خشن دیدیم، همان خودرو نارنجی رنگی که دل خیلی از ماشین بازها را برده است.

اکنون فرصتی برای تصاحب خودروی ستاره‌ی فیلم اصلی یعنی تویوتا سوپرا متعلق به برایان اوکانر با بازی پل واکر فقید وجود دارد. شرکت حراجی برت جکسون این خودرو را از ۱۷ تا ۱۹ ژوئن برای فروش در لاس‌وگاس به مزایده خواهد گذاشت.

تصاویر داخلی و خارجی این تویوتا سوپرا وقتی پل واکر پشت فرمان آن قرار داشت، در فیلم سریع و خشن دیده شد. ادی پل در فروشگاه «The Shark» در ال سگوندوی کالیفرنیا، این خودرو را برای فیلم ساخت. با مجموعه‌ای از تعمیرات اساسی، همان خودرو به سوپرای طلایی در «سریع و خشن ۲» تبدیل شد. پس از فیلم‌برداری آن فیلم، تویوتا سوپرا به ظاهر مشهور خود در فیلم اول بازگردانده شد.

تویوتا سوپرا با رنگ نارنجی آب‌نباتی برگرفته از لامبورگینی دیابلو و تصویری مشهور به «گلادیاتور هسته‌ای» در کناره‌های خودرو تزئین شده است. کیت بدنه شامل اسپویلر جلو، رکاب‌های Bomex، کاپوت به سبک TRD، بال عقب دوصفحه‌ای آلومینیومی APR و رینگ‌های پنج پره‌ی ۱۹ اینچی می‌شود.

برخلاف تویوتا سوپرای برایان در فیلم سریع و خشن، این خودرو کاملا دست‌نخورده است و از پیشرانه ۶ سیلندر خطی ۳ لیتری توربوشارژ در زیر کاپوت بهره می‌برد. این خودرو دارای جعبه‌دنده چهارسرعته خودکار است؛ اما دسته‌دنده‌ی کوچک و گرد در کابین باعث می‌شود خودرو دنده‌ای به نظر برسد.

برت جکسون قیمت اولیه‌ی این خودرو را تعیین نکرده است و امکان رزرو وجود ندارد. حراج این خودرو شامل اسناد گسترده‌ای درباره‌ی خودرو و گواهی اصالت آن خواهد بود. در سال ۲۰۱۵، شرکت حراجی Mecum مدل دیگری از تویوتا سوپرا متعلق به فیلم سریع و خشن را با قیمت ۱۸۵ هزار دلار به مزایده گذاشت. آن خودرو تقریباً مشابه نمونه‌ی کنونی است؛ از پیشرانه ۶ سیلندر خطی تنفس طبیعی و جعبه‌دنده پنج سرعته دستی بهره می‌برد.

انتهای پیام \ منبع: زومیت

خودروهای قسمت جدید فیلم سریع و خشن/ سرعت با طعم خشم

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!