پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

چری

رتبه دوم برند چری در رضایت مشتریان از فروش در بازار چین

شرکت خودروسازی چری موفق به کسب رتبه دوم در میزان رضایت از فروش در میان برندهای چینی تولید کننده خودرو در بازار چین گردید . به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو مطالعه شاخص رضایت فروش J.D. Power China میزان رضایت از فروش را در بین خریداران خودروهای جدید اندازه گیری میکند که رضایت خریداران بر […]

سبحان قالیباف
چهارشنبه - ۱۶ تیر ۱۴۰۰

شرکت خودروسازی چری موفق به کسب رتبه دوم در میزان رضایت از فروش در میان برندهای چینی تولید کننده خودرو در بازار چین گردید .

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مطالعه شاخص رضایت فروش J.D. Power China میزان رضایت از فروش را در بین خریداران خودروهای جدید اندازه گیری میکند که رضایت خریداران بر اساس 7 معیار مهم مورد اندازه گیری قرار می گیرد تجربه آنلاین (18٪). ارتباطات قبل از بازدید (10٪) پذیرش (15٪) بازدید از نمایشگاه (13٪) تست درایو (8٪) خرید (16٪) و روند تحویل (20٪) و رضایت افرادی که در نهایت انصراف دادند نیز بر اساس 6 معیار است، تجربه آنلاین ( 31%) ارتباطات قبل از بازدید ( 30%) پذیرش ( 17%) بازدید از نمایشگاه ( 11%) تست درایو ( 6 %) و مذاکره ( 6%) است .

مطالعه 2021 بر اساس بازخورد 25412 صاحب اتومبیل است که از ماه مه 2020 تا فوریه 2021 اتومبیل های جدید خریداری کرده اند.

جمع آوری داده ها در 70 شهر بزرگ چین از نوامبر 2020 تا آوریل 2021 انجام شده است. این تحقیق در بین 55 برند صورت پذیرفته است .

لازم به ذکر است که چین به بزرگترین بازار مصرف کننده خودرو در جهان تبدیل شده است و مصرف کنندگان چینی دقیقترین الزامات مربوط به خدمات فروش در جهان را دارند ، که از این لحاظ از ایالات متحده و ژاپن هم در رده بالاتری هستند.

انتهای پیام

انتخاب چری تیگو 8 پرو به عنوان محبوب ترین شاسی بلند چینی در بازار روسیه

معرفی خودروهای چینی تازه وارد/ امپراطوری چینی ها در صنعت خودرو ایران وسیع تر می شود!

گام بلند!/ بررسی چری تیگو 7 پرو در آستانه ورود به بازار ایران

آغاز فروش نقدی و اقساطی محصولات چری

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی