توقیف ۳ دستگاه موتورسیکلت سنگین دیگر در محدوده چمران

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب بیان کرد: ۳ دستگاه موتورسیکلت سنگین دیگر در محدوده محور یادگار و چمران توقیف شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب اظهار کرد: این موتورسیکلت‌ها در محور یادگار و چمران در حال تردد بودند که با توجه به لایی کشی و سرعت بالای این موتورسیکلت‌های سنگین در سطح معابر ذکر شده و احتمال بروز حادثه برای راکبین و خطراتی که برای سایر شهروندان متصور بود با هماهنگی به عمل آمده با تیم‌های توسط تیم‌های منطقه 23 پلیس راهور فاتب مستقر در طرح، هر سه موتورسیکلت سنگین در همان محدوده متوقف و به پارکینگ منتقل گردیدند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب افزود: بنا به قانون این موتورسیکلت‌های سنگین به پارکینگ منتقل شدند تا جمع موتورسیکلت‌های توقیفی به عدد 24 برسد.

گزارش خودرو

همه خانی ادامه داد: پلیس به محض رؤیت موتورسیکلت‌هایی که با لایی کشی و ایجاد سر و صدا نظم ترافیک را برهم می‌زنند و هیچ گونه مدارک و بیمه همراه ندارند طبق قانون برخورد کرده و اینگونه موتورسیکلت‌ها را طبق قانون اعمال قانون و به پارکینگ منتقل می‌کند.

وی از همشهریان تهرانی خواست تا با مشاهده این نوع موتورسیکلت‌ها که باعث سلب آسایش عمومی می‌شوند حتماً با پلیس 110 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام |

تشدید برخورد پلیس با تخلفات سرعت و سبقت در پایتخت

برنامه های مسیریابی می تواند اطلاعات خوبی به رانندگان ارائه دهد

نظر پلیس در ارتباط با موتورسواری بانوان | مبنای صحبت ما قانون است

۴۷۰ هزار خودرو تا به این لحظه اعمال قانون شدند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!