سنگین سوار بدون مجوز در خیابان تردد نکنند | مالکان موتورسنگین باید مجوز بگیرند

به گفته معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ، ورود، حرکت و تردد موتورسیکلت‌های بالای ۲۵۰ سی سی در معابر شهر تهران ممنوع است و مالکان باید مجور بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ محمد رازقی معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ورود، حرکت و تردد موتورسیکلت‌های سنگین بدون مجوز در معابر شهر تهران ممنوع است و مالکان باید مجور بگیرند.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ افزود: موتورسیکلت سنگین به موتور‌هایی گفته میشود که بالای 250 سی سی حجم دارند و عموم موتورسیکلت‌ها زیر 250 سی سی و معمولی و دسته دیگر هم موتورسیکلت‌های گازی یا دوچرخه‌های موتور دار هستند.

گزارش خودرو

سرهنگ رازقی گفت: برابر قوانین و مقررات تردد موتورسیکلت‌های سنگین در سطح شهر ممنوع است که این نوع موتورسیکلت‌ها کاربری ورزشی و تفریحی دارند.

وی گفت: به همین منظور برای نقل و انتقال آن‌ها باید از یدک‌های مخصوص استفاده شود و برای جابجایی و به موجب نیاز مالک موتور سیکلت سنگین باید برای انتقال در شرایط خاص مجوز دریافت کند.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: مالکان این وسایل سنگین برای جابجایی حتما مجوز دریافت کنند و این مجوز برای جابجایی صرفا از محلی به محل دیگر است.

انتهای پیام | منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

توقیف ۳ دستگاه موتورسیکلت سنگین دیگر در محدوده چمران

تشدید برخورد پلیس با تخلفات سرعت و سبقت در پایتخت

برنامه های مسیریابی می تواند اطلاعات خوبی به رانندگان ارائه دهد

نظر پلیس در ارتباط با موتورسواری بانوان | مبنای صحبت ما قانون است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!