آغاز واکسیناسیون کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو/ خانواده‌ها در نوبت بعدی

رییس ستاد مقابله با کرونای گروه صنعتی ایران خودرو از آغاز طرح گسترده واکسیناسیون کارکنان این گروه صنعتی با همکاری صمیمانه وزارت بهداشت و با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی زیر نظر آن وزارت خانه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

محمد گلچین راد معاون منابع انسانی ایران خودرو اظهار کرد: با پیگیری های مستمر انجام شده و همکاری صمیمانه وزارت بهداشت و اختصاص واکسن کرونا به کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو، طرح واکسیناسیون در شرکت اصلی و شرکت های تابعه با هدف حفظ سلامت و‌ ایجاد آسودگی خاطر برای کارکنان و ایجاد محیط امن کاری آغاز شد.

وی با تاکید بر این که نوع واکسن ها براساس تشخیص و اعلام وزارت بهداشت صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: فرآیند اجرای طرح با نظارت دقیق نماینده وزارت بهداشت که در محل مستقر است صورت می گیرد.

گلچین راد از برنامه ایمن‌سازی اعضای خانواده کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو در آینده خبر داد و گفت: ‌علاوه بر 55 هزار پرسنل ایران خودرو، تلاش بر این است که با هماهنگی وزارت بهداشت، واکسینه کردن خانواده آنان نیز در دستور کار قرار گیرد که پس از اتمام طرح این مهم پیگیری خواهد شد.

وی تصریح کرد:‌ حفظ سلامت کارکنان به عنوان سرمایه های ارزشمند سازمان، از رویکردهای اصلی و مهم گروه صنعتی ایران خودرو به شمار می رود و در ماه های اخیر که کشور درگیر بیماری کرونا بوده، اقدامات مختلفی برای ایجاد محیط امن کاری صورت گرفته و همکاران مبتلا و خانواده هایشان نیز مورد حمایت قرار گرفته اند.

معاون منابع انسانی ایران خودرو اظهار امیدواری کرد: با واکسینه کردن کارکنان و ادامه رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی در محیط های کاری، دیگر دغدغه ای برای ابتلای آنان به ویروس منحوس کرونا نخواهیم داشت و به زودی به عبور از این بحران، به شرایط عادی بازخواهیم گشت.

انتهای پیام

تارا ایران خودرو یک اتفاق مثبت در صنعت خودرو است

حق‌گویی و مطالبه‌گری اصحاب رسانه، مجاهدت فرهنگی ارزشمندی است

ایده های طلسم شده!/ پای این خودروهای ایرانی هرگز به خط تولید نرسید

بیستمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران خودرو فردا اجرا می شود/ قرعه‌کشی ۱۷ مردادماه

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!