گروه بهمن تنها خودروسازی که در رتبه بندی اعتباری موسسه (پایا) رتبه A را کسب کرد

گروه بهمن تنها خودروسازی که در رتبه بندی اعتباری موسسه (پایا) رتبه A را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

گروه بهمن بعد از کسب افتخاراتی نظیر خودروساز نمونه، بهره ورترین خودروساز، اولین خودروساز سبز، پیشرو بودن در میان شرکتهای خصوصی ، قرار گرفتن در میان کیفی ترین خودروهای تولیدی کشور، توسعه ساخت داخل محصولات ، سودآوری پایدار، اخذ جوایز و نشان های متعدد ملی در حوزه های تعالی سازمانی، کیفیت، بهره وری، مدیریت دانش و منابع انسانی، در رتبه بندی موسسه ( پایا) رتبه A را کسب کرد.

وزارت صنعت، معدن و تجارت “دستورالعمل شاخصهای سامانه یکپارچه اعتبارسنجی و رتبه بندی اعتباری” ( پایا) را برای تجارت داخلی و خارجی تدوین نموده است. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت، برای اجرای این دستورالعمل، سامانه ای را طراحی کرده است. طبق این دستورالعمل، چهار حوزه کلی شامل مسئولیت پذیری، وضعیت مالی، وضعیت کسب وکار-کمی و وضعیت کسب وکار-کیفی، در رتبه بندی فعال اقتصادی لحاظ می شود که ارزیابی شاخصهای کسب وکار-کیفی و کمی فعالان اقتصادی به صورت دقیق تر مورد بررسی قرار می گیرد .

از این رو شرکت رتبه بندی اعتباری پایا بر اساس ارزیابی جمیع موارد یاد شده، توانست به ارزیابی جمعی خود در خصوص گروه بهمن که تنها شرکت خودروساز در کسب رتبه Aاست بپردازد.

با اعطای رتبه اعتباری A به گروه بهمن، این شرکت می تواند بدون نیاز به رکن ضامن به انتشار اوراق اقدام کند و از این طریق فرآیند تأمین مالی کوتاه‌تر شده و هزینه‌های انتشار اوراق نیز کاهش می یابد. که این امر کاهش هزینه‌های تامین مالی را به دنبال خواهد داشت.

همچنین مقوله رتبه‌بندی اعتباری می‌تواند ضمن ارزیابی وضعیت اعتباری و مالی، هزینه تامین مالی را کاهش دهد .

انتهای پیام

از ارائه خدمات فروش و پس از فروش سیبا موتور رضایت داریم

کشنده های سیبا موتور به بزرگترین شرکت توزیع کننده گاز مایع کشور کلید سپاری شد

دومین مرحله فروش فیدلیتی به اتمام رسید

فروش مرحله دوم فیدلیتی بهمن موتور در دوازدهم مرداد ماه

از نیسان گاوی تا اتاق تانک!/ مروری بر جالب ترین لقب های خودرویی در ایران

لاماری ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!