تشدید برخورد با تخلفات حادثه‌ساز در بزرگراه‌ها

سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ از تشدید برخورد با تخلفات در بزرگراه ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ حمید حمیدی سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح برخورد پلیس راهور تهران بزرگ با تخلفات حادثه ساز در محور های بزرگراهی شهر تهران بصورت توقف ساعتی خودروها در محل تخلف به مدت 2 ساعت خبر داد.

سرهنگ حمیدی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در این طرح به ویژه با تخلفات سرعت، حمل بار نامتعارف و تخلفاتی که به هر نوعی حادثه ساز محسوب می‌شود برخورد بیشتری صورت خواهد گرفت چرا که آسیبی که این تخلفات برجای می‌گذارند به مراتب بیشتر است.

وی با بیان اینکه پلیس راهور با تخلفات سرعت به ویژه سرعت های بالا برخورد خواهد کرد ، گفت: از دیگر تخلفاتی که با آنها برخورد می شود عدم رعایت مقررات حمل بار، اضافه بار، تردد غیر مجاز ، نبستن کمربند ، خودروهای دود زا ، سرعت های غیر مجاز ، نقص فنی ، نداشتن حفاظ خودروهای سنگین ، سرعت و سبقت و حرکات مخاطره آمیز است.

سرکلانتر پلیس بزرگراه های پلیس راهور تهران از رانندگان وسایل نقلیه درخواست کرد: از سرعت و سبقت در معابر بزرگراهی جدا خودداری کرده و قبل از حرکت نسبت به برطرف کردن معایب وسیله خود اقدام کرده و در صورت داشتن نقص فنی از تردد خودداری کنند.

انتهای پیام/ منبع: فارس

اعمال قانون یک‌ میلیون و صد هزار خودرو در طرح منع تردد سراسری

صحنه تصادف جرحی را تغییر ندهید!

پس از تصادف چه کارهایی باید انجام بدهیم؟

مناطق 6، 10 و 20 پایتخت شاهد بیشترین تصادفات هستند

جریمه، نمره منفی، احضار و اخذ تعهد در انتظار رانندگان حادثه ساز!

بیش از 35 درصد تصادفات تهران به علت عدم توجه به جلو است

کودکان زیر 12 سال را در صندلی های جلو خودرو قرار ندهید!

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!