ام وی ام ایکس 22 پرو با قلبی کوچک اما توانمند

یکی از خودروهای پر طرفدار در بازار ایران ام وی ام ایکس 22 است که در طول 4 سال گذشته بیش از 50.000 دستگاه از آن تولید و به فروش رفته است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

وقتی در مورد یک خودرو در مورد توان ، طراحی و امکانات سخن گفته می شود باید در حد قیمتی و سگمنتی آن خودرو صحبت کرد.

یکی از خودروهای پر طرفدار در بازار ایران ام وی ام ایکس 22 است که در طول 4 سال گذشته بیش از 50.000 دستگاه از آن تولید و به فروش رفته است.

ایکس 22 یک مینی کراس زیبا و اقتصادی است که همواره در بازار جایگاه ویژه خود را داشته است. ایکس 22 نسل قبل از یک قلب تپنده 1.5 لیتری برخوردار بوده حالا شرکت سازنده سنت شکنی کرده و به مانند سازندگان بزرگ و مطرح امروزی از یک موتور توربو 1.0 لیتری استفاده کرده است . در کنار تغییرات ظاهری در جلو به همراه تغییر کلی داخلی و افزودن آپشن های جدید چون اتوهلد ، ترمز پازک برقی و فرمان برقی و مانیتور 9 اینچی.

اما چرا خودروسازان بزرگ و مطرح به دنبال موتورهای کوچک و کم مصرف میروند ؟

این روزها شرکت هایی چون ب ام و ، تویوتا ، رنو ، فولکس واگن ، سیتروئن و…. بسیاری از خودروسازان با تکنولوزی بالا از موتورهای کم حجم استفاده می کنند حرکتی جدید در صنعت خودروسازی به وجود آمده ، موتورهای سبک باعث کاهش وزن خودرو و چابکی آن می شوند و همچنین مصرف سوخت پائین می آید و آلایندگی کاهش می یابد پس به نوعی با انتخاب این گونه خودروها علی الخصوص در کشورمان که خودروهای برقی وجود ندارد و عملا با ممنوعیت واردات خودروهای هیبریدی نیز وجود ندارد به نوعی به محیط زیست احترام می گذارید و نشان می دهید به عنوان یک شهروند مسئول نقشی سازنده در کاهش آلودگی هوا دارید .

قلب کوچک ایکس 22 پرو ، با توان می تپد

خوب میهمان جدید ما اخیرا توسط رسانه ها و برخی مشتریان مورد تست قرار گرفت و در سطح خود عملکرد رضایت بخشی داشت موتور کوچک آن 102 اسب بخار در کنار گشتاوز 150 نیوتن در متر ایجاد کرد ، کشش و شتاب آن نیز در سطح یک مینی کراس شهری مناسب بود ، این موتور نیز به مانند سایر برادران بزرگ تر از تکنولوژی AVL استفاده می کند که قطعا تجربه نشان داده موتورهایی بادوام و با بازده مناسب است.

ایکس 22 پرو می تواند برای استفاده شهری گزینه ایی مناسب باشد ، کوچولویی خوش قامت و دوستدار محیط زیست ، کم اشتها اما کاربردی ، قطعا در کنار طراحی و امکانات مناسب می تواند توجه بسیاری را به سمت خود جلب کند .

از ایکس 22 پرو باید انتظار یک کراس اوور اقتصادی را به لحاظ توان و حرکت داشته باشید اگر منصفانه و در حد قیمت و سگمنت آن مقایسه کنید شما صاحب یک خودروی امروزی هستید .

از اسم 1 لیتری نترسید دنیا عوض شده و حالا کوچولوهای 1 لیتری عملکردی بهتر نسبت به موتورهای حجیم قبلی دارند و اینجاست که باید به تکنولوژی ایمان آورد .

انتهای پیام/

کراس اووری برای جوان تر ها/ آشنایی و تجربه رانندگی با ایکس 22 پرو

7 دلیلی که باید ایکس 22 پرو را انتخاب کنیم

ام وی ام ایکس 22 پرو با چه تغییراتی می آید؟

نظر شما !!