با همت قطعه سازانی همچون کروز می توانیم  آینده خودرو را تضمین  کنیم

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با همت قطعه سازانی همچون کروز می توانیم آینده خودرو را تضمین کنیم

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرشاد مقیمی مدیر عامل ایران خودرو گفت: کروز توانایی بالایی در تولید محصولات متفاوت در تیراژ بالا دارد و بزرگترین تامین کننده مجموعه ایران خودرو است. در این راستا با همت قطعه سازانی همچون کروز می توانیم در آینده خودروی داخلی باسطح پیشرفته تولید کنیم.

مقیمی با اشاره به اینکه ایران خودرو و کروز همکاری بسیار خوبی از گذشته تا به حال داشته اند، گفت: در دسته محصولات متفاوت این همکاری در حال انجام است. از آن جا که این قطعه ساز توانایی بالایی در تولید محصولات متفاوت در تیراژ بالا دارد، یکی از بزرگترین تامین کنندگان مجموعه ایران خودرو است.

مدیر عامل ایران خودرو در پرسشی با این موضوع که با وجود اعلام آمادگی کروز برای تامین قطعات خودرو تارا چرا این همکاری شکل نگرفت توضیح داد: پیش از شروع پروژه تولید تارا، یک سری قراردادها منعقد شده بود و ما بر اساس همان قراردادها حرکت کردیم.

مقیمی با اشاره به رونمایی از بومی سازی یازده مجموعه قطعه توسط کروز گفت: این دستاورد بزرگی است. برای تامین قطعات از زنجیره تامین داخلی استفاده می کنیم و البته شروطی در حوزه قیمتی وجود دارد که باید مطابق با استانداردهای ملزم در ایران خودرو قرار گیرد.

مدیر عامل ایران خودرو اظهار کرد: برای خودرو 125 Kهم اقدامات اولیه نهایی شده و بر اساس اهدافی در بحث قیمت گذاری قطعات، یک مناقصه اولیه گذاشته می شود تا قطعه سازان برای این خودرو که تحولی جدید در صنعت خودروسازی به خصوص در گروه صنعتی ایران خودرو محسوب می شود، ورود کنند. چرا که تا به امروز در خودرو نیم شاسی ورود نکردیم و پروژه اصلی ما ظرف یک سال آینده است که روی آن تمرکز داریم.

انتهای پیام/

داخلی سازی بیش از ۳ هزار قطعه در کروز/ مهندسی خودرو‌ کار پیچیده ای است باید توسط متخصصان آن انجام دهند

یازده مجموعه قطعه های تک بومی سازی شده گروه کروز رونمایی شد

نسل ششم ECU شرکت کروز در یک قدمی ورود به بازار

رونمایی کروز از یازده قطعه پیشرفته بومی سازی شده خود

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!