نوبت پرده برداری به پورشه ماکان رسید

پورشه پس از معرفی مدل های 911 و 718 دست به پرده برداری از محبوب ترین محصول خود یعنی ماکان زده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت پورشه پس از معرفی نسخه T از مدل‌های 911 و 718، اکنون یکی از محبوب‌­ترین محصولات خود یعنی ماکان را نیز به این نشان مزین کرده است.

همین ابتدای امر باید خاطرنشان سازیم که حرف T به نمایندگی از کلمه تورینگ انتخاب شده و خودروهای سری T پورشه در فاصله مدل‌های پایه و میانی قرار می‌­گیرند.

پورشه ماکان T هم در فاصله بین مدل‌های پایه و S قرار گرفته، ولی از نظر فنی با مدل پایه یکسان است. بنابراین نیروی محرکه از پیشرانه 2 لیتری توربوشارژ با 261 اسب‌­بخار قدرت تامین شده است، که نیروی خود را از طریق جعبه‌دنده هفت سرعته PDK به تمام چرخ‌ها ارسال می­‌کند.

پورشه ماکان (1)

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

پورشه ماکان T به صورت استاندارد به پکیج اسپرت کرونو و مدیریت فعال سیستم تعلیق مجهز شده است، ولی امکان سفارش تعلیق بادی تطبیق­‌پذیر و تقسیم گشتاور نیز وجود دارد.

شتاب صفر تا صد کیلومتر برساعت پورشه ماکان T برابر با 5.8 ثانیه اعلام شده، که 0.2 ثانیه سریع‌تر از ماکان استاندارد خواهد بود. حداکثر سرعت نیز 230 کیلومتر برساعت اعلام شده است.

پورشه ماکان T با برخی تغییرات ظاهری نیز همراه شده از جمله پوشش خاکستری برای آینه­‌های جانبی، باله سقفی، حاشیه جلوپنجره، قطعه روی بخش پایینی درها و لوگوهای عقب بدنه و همچنین رینگ‌های 20 اینچی با شباهت به ماکان S.

صندلی­‌های اسپرت با تنظیم برقی هشت‌گانه و گرمکن، فرمان اسپرت، کورنومتر Sport Chrono روی داشبورد و نشان Macan T روی پادری­‌ها، جزئی از فهرست تجهیزات استاندارد پورشه ماکان T خواهد بود.

انتهای پیام/ منبع: باما

لاماری راین ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!