پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

متقاضیان از ۲۰ استان کشور موفق به ثبت نام کشنده امپاورBD500 بهمن دیزل شدند

مرحله اول فروش آنلاین کشنده امپاورBD500 با استقبال خریداران روبرو شد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو مرحله اول فروش آنلاین کشنده امپاورBD500 با استقبال خریداران روبرو شد. بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از وضعیت فروش این کشنده مدرن و پرقدرت، بیشترین خریداران امپاور از استان‌های فارس، تهران و اصفهان بوده‌اند. به همین ترتیب […]

سبحان قالیباف
یکشنبه - ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

مرحله اول فروش آنلاین کشنده امپاورBD500 با استقبال خریداران روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مرحله اول فروش آنلاین کشنده امپاورBD500 با استقبال خریداران روبرو شد. بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از وضعیت فروش این کشنده مدرن و پرقدرت، بیشترین خریداران امپاور از استان‌های فارس، تهران و اصفهان بوده‌اند. به همین ترتیب از نظر پراکندگی جغرافیایی در 20 استان و 34 شهرستان ایران ثبت نام خرید امپاور صورت پذیرفته است.

ثبت نام نقدی کشنده امپاور BD500 با قیمت قطعی و به صورت آنلاین در روز شنبه مورخ 14/12/1400 ساعت 10 آغاز شد اما به دلیل حجم بالای تقاضا در همان ساعت اولیه ظرفیت تکمیل شد.

کیفیت محصول، امکانات، خدمات پس از فروش گسترده و قیمت ارزنده این محصول از مهمترین معیارهای مشتریان برای این استقبال بی نظر بوده است. خریداران امپاور BD500 در اولین مرحله فروش آنلاین، این کشنده را با قیمت دو میلیارد و 700 میلیون تومان (قیمت کارخانه) بدون احتساب ارزش افزوده به صورت نقدی ثبت نام کردند. طبق برنامه، تحویل این خودروها در هفته دوم اردیبهشت سال 1401 خواهد بود. این خودرو یکسال خدمات رایگان و دو سال یا ۲۰۰ هزار کیلومتر گارانتی دارد.

شرکت بهمن دیزل اطمینان داد مراحل بعدی فروش متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

اتمام فروش مرحله اول انلاین کشنده امپاورBD500 با استقبال مشتریان بهمن

فروش نقدی کشنده مدرن و پرقدرت امپاور ویژه اسفند ماه

شرکت بهمن دیزل باعث افتخار استان است

فروش امپاور با قیمت رقابتی در شنبه هفته آینده

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی